Warmit/Warrior/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Termit
Member

Warmit/Warrior/Burning Legion

Post#1 » 15 paź 2017, 19:45

Twój wiek: 19
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ion/warmit
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Termitt DK - 5/7M 3/3H 6/10M (Best try na Botaniscie - 4%)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Raid leader skończył grać w WoWa i grupa rajdowa się rozpadła.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Mógłbym być obecny na każdym rajdzie, a gram różnie, w tygodniu 4-6h a w weekendy więcej niż 6h ;)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Zacząłem grać pod koniec WoD i trochę progresowałem z gildią (Hunting Eagles) 2/13M, potem podczas pre-patcha zabiłem jeszcze Kormroka z pugiem. W Legionie rajdowałem od początku DK z gildią The Forge, podczas progresu EN zdobyliśmy 5/7M, a podczas progresu ToVa 3/3H (brakowało nam ludzi na mythica). Kiedy zaczął się progres Nightholda mieliśmy wciaż ten problem co podczas ToVa, czyli brak ludzi, więc progres mythica się trochę opóźnił i ostatecznie skończyliśmy z 6/10M i best try'em na Botaniście - 4%. Progres ToS skończyliśmy na 5/9M z najlepszą próbą na Sassz'ine - 47%, a potem grupa się rozpadła.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Do końca progresu NH grałem Frost DK (z wyjątkiem progresu EN gdzie Frost był nie grywalny, wtedy Unholy), potem wybrałem Arms Warriora ze względu na zmiany w patchu 7.2, i ze względu na to ze zazwyczaj robi największy DPS ;)

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Niedawno zacząłem rozwijać Protection, ale bardziej w stronę tankowania low m+ lub w razie potrzeby dodatkowego tanka na rajdzie.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Raidbots, Icy-veins, class Discord Warriorów, Corejo (YT), The Arms Compendium, WeakAuras2.
EDIT: zapomniałem wspomnieć o podglądaniu z jakich talentów/legendarek korzystają warriorzy robiący najwyższy DPS na danych bossach na WarcraftLogs.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
1. https://www.warcraftlogs.com/reports/VA ... amage-done
w tamtym tygodniu miałem 99% performance :)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Myślę że Gombskibej mógłby się do mnie przyznać :D. Rajdowaliśmy razem Mythic EN, kiedy u mnie w gildii brakowało osób na progres (wtedy grałem jeszcze DK Termitt).

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Lubię robić duży DPS nie ważne jaką klasą, mam na 110 - 8 klas (DK, Druid, Rogue, Warrior, Hunter, DH, Paladin, Warlock), z których najlepiej ubrany jest Warrior - 938 i Warlock - 927. Lubię progesować Mythic rajdy i wysokie mythic+ bo stanowią fajne wyzwanie w przeciwieństwie do niższych poziomów trudności :).

Pozdrawiam,
Termit

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Warmit/Warrior/Burning Legion

Post#2 » 16 paź 2017, 17:28

Odezwij sie ingame do kogos z naszego /o po invite. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”