Rogue Player

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
TurnON
Newbie

Rogue Player

Post#1 » 20 paź 2017, 22:21

mam 26 lat i na imie Krzysztof

https://www.wowprogress.com/character/e ... ion/Turnon
https://www.warcraftlogs.com/character/id/15768178
alt viondiel DH i alt mefedroniasz DK i luczniczka Hunter. wszyscy do robienia misjii na zloto
chce opuscic moja aktualna gildie poniewaz ich healer ktory robi mitiki +19 powiedzial ze mam damage ale nie robie mechanik i jestem smieciem i ogolnie sa slabi na raidy. ja sobie zyje do konca a oni gina jak smiecie, bardzo mnie to denerwuje jak ktos jest guwnem a ja wybralem postac ktora moze sobie uniknac smierci. moim zdaniem mam miec opcje na bycie guwnem chociaz jeden raz bo wybralem klase ktora wybralem
czas raidowania jest idealny dla mnie od poniedzialku do czwartku wieczorem jest super. piatek sobota niedziela bywaja rozne ludzie maja wolne chodza na imprezy itp
jestem w stanie grac bardzo duzo albo nomalnie, zalezy co gildia potrzebuje zeby wyfarmic
mam doswiadczenie od kiedy zaczalem grac w wowa zabijanie bosow na curve
nie staralem sie nigdy o cutting edge bo moja kazda gildia byla guwnem i wiedzialem ze nie zrobe nic wiecej
moj spec wybralem bo przez 12 lat mojego grania w mmorpg gralem tankami hilerami ale dps jednak jest najlepszy. jak jestes dobry to solo cos szybko zabijesz i nie musisz sie motac z robieniem party. nie ma czasu na czekanie , trzeba zabic i isc dalej
rozwijam assassination rogue bo jak wyjdzie antorus moze okazac sie ze subtlety okaze sie gownem i dlatego dobije na assa 75 traitow zeby byc przygotowanym. kto wie co bedzie dobre
a granie w sub z DFA i tak mnie wkurwialo bo spierdolalo movement. nie to co assa. zarzuca bleedy i ma wyjebane
korzystam z simowania swojej postac i i addonow roznych. na przyklad na pety jakie maja breedy itp albo inne dziwne addony
linki do logow sa u gory, nie mam czym sie chwalic bo jestem gownem na nich. przez gildie lub samego mnie
gram tylko rogue i nigdy nie bede gral inna klasa moje alty conajwyzej moga wysylac misje na golda
dodatkowe info gralem wczesniej z 10 lat rogalami np to moja jedna z postaci ktore sprzedalem na czarnym rynku
https://www.youtube.com/watch?v=XeDYlweCl8g
mam 12 gb ramu i dysk ssd dalaran doczytuje mi sie w 3 sekundy. moj internet jest stabilny

PS. szukam niedoswiadczonej hilerki i ekipy na mithic +

TurnON
Newbie

Re: Rogue Player

Post#2 » 21 paź 2017, 01:24

ogarnijcie chociaz co wam nie pasuje i napiszcie to
niech wszyscy aplikanci wiedza z jakim powaznym klanem maja do czynienia

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Rogue Player

Post#3 » 21 paź 2017, 07:07

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, ale obawiamy się iż nie znajdziesz u nas warunków do zrealizowania w pełni swojego - niewątpliwie głębokiego - potencjału. Powodzenia w szukaniu odpowiedniej gildii!
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”