Balance Druid Skibsons

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Skibsons
Member

Balance Druid Skibsons

Post#1 » 01 lis 2017, 20:50

Twój wiek:20
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/skibsons
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Rouge narazie 900ilvl ale gram nic coraz więcej więc może bede chciał tez nim raidowac

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Drama Theory rozpadło się niedługo po tym jak dołaczyłem więc ciezko mi coś więcej powiedzieć na ten temat

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram codziennie i prawdopodobnie będę na wszystkich raidach chyba że wypadna jakies sytuacje losowe na ktore nie mam wpływu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Przed Legionem nie raidowałem gdyż gram od premiery legionu w którym przeraidowałem wszsytkie raidy na poziomie mythic ale jeszcze na ani jednym nie było mi dane zdobyć Cuting Edge

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Gram balance druidem bardzo podoba mi się styl gry ale jesli w antorusie nie bedzie tak mocny jak jest teraz może przejde na wspomnianego rogala

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Mainem gram tylko Balance

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Raidbotsy discord etc wiecej raczej nie potrzebne

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-legion/skibsons
Tutaj aż wstyd to pokazywać patrzac na mistres i wszystkie kolejne kille wygladaly tak ze z nienacka zostalem wziety i staralem sie nie umrzec a avatar jeden jedyny kill byl progresowy a iadomo jak takie dramatyczne kile wygladaja mam nadzieje ze uda mi sie podreperować te logi :)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.) Jak ubiore rogala jestem gotowy na splity na antorus nie ejstem przywiazany do jednej klasy wiec tak na prawde moge grac wszsytkim tylko musiał bym wylvlowac bo na hordzie gram od nie dawna . Mile widziane pytania czy cos takiego Skibsons/Skibrouge in game :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Balance Druid Skibsons

Post#2 » 05 lis 2017, 23:55

przyjęty
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”