Gräzynä/Shaman/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Mercy2605
Newbie

Gräzynä/Shaman/Burning Legion

Post#1 » 04 lis 2017, 15:11

Podstawowe informacje.
Twój wiek:
W maju skończyłem 17 lat.
Link do armory:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... 4zyn%c3%a4
Dlaczego moje armory jest tak ubogie wyjaśnię poniżej
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Posiadam aktualnie 2 alty, z czego 1 jest zdatny do progressu w tym momencie. Jednak chciałbym się tutaj na chwilę zatrzymać. Do niedawna moją główną postacią był restoration druid, którym grałem bez przerwy od początku dodatku. Jednak postanowiłem zmienić swojego maina na shamana, ze względu na znudzenie oraz większą przyjemność z gry tą klasą. Jako, że podanie piszę "w imieniu" shamana, druida określam mianem alta. Posiada on ilvl w okolicy 940, oraz jak wspominałem raidowałem nim cały kontent do tego momentu (o czym niżej). Drugim altem jest hunter w specializacji Beast-Mastery, ten jednak posiada 905 ilvl. Wynika to z faktu, że posiada on 110 lvl od stosunkowo niedawna, mimo to wciąż nad nim pracuje.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Nie chcę się wywodzić tutaj na temat gildii w których zawitałem stosunkowo krótko. Chciałbym się skupić na 1, jaką była The Omerta. Opuściłem ją z powodu braku możliwości rozwoju, progressu oraz po części szerzące się kolesiostwo.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram codziennie w godzinach popołudniowych. Powinienem być w stanie pojawić się na wszystkich raidach, oczywiście wykluczając problemy losowe na które nie mam wpływu.
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Moje doświadczenie raidowe zaczęło się tak naprawde rozwijać w aktualnym dodatku- "Legion". Jednak od początku. Grać zacząłem za czasów WotLKa, natomiast faktyczną grę (robienie czegoś więcej jak bieganie po mapie i napawanie się widokami) zacząłem w dodatku "Cataclysm". Nie raidowałem wtedy zbyt dużo, były to moje pierwsze kroki. Mniej więcej pod koniec tego właśnie dodatku przeniosłem się na serwer prywatny. Do momentu powrotu na serwer globalny- początek dodatku "Legion" grałem na kilku privach. Raidowałem na nich mnniej lub bardziej, z różnymi skutkami. Jednak w tamtym czasie nabrałem dużo raidowego doświadczenia. Na początku dodatku nie potrafiłem się odnaleźć. Byłem casualowym graczem. Dopiero w okolicach stycznia/lutego dołączyłem do gildii The Omerta, w której zacząłem swoją przygodę raidową z tym dodatkiem. Początkowo raidując z drugą (słabszą) grupą raid Nighthold na poziomie Heroic szybko zostałem zauważony i przydzielony do rezerwy pierwszej grupy. Dużo czasu wtedy poświęcałem na siedzenie przy kukle, logach oraz analizowałem klasę, żeby móc przebić się do głównego składu. Progress Nightholdu zakończyłem z dość słabym wynikiem 7/10. Podczas aktualnego jeszcze raidu- Tomb of Sargeras, początki były właśnie w tej gildii. Jednak dość szybko- po zabiciu Gorotha odszedłem i przeniosłem się na Burning Legion. Tutaj ze względu na moje ostatnie problemy rodzinne (już rozwiązane) oraz kwestie wspomniane wyżej doznałem progressu z różnymi ludźmi. Aktualnie posiadam 7 z 9 zabitych bossów oraz chwilę progressowałem Avatara.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego?
Jako swój main spec wybrałem Enhancement. Dlaczego akurat ta specializacja? Początkowo bawiłem się melee klasami w wowie i właśnie shaman najbardziej przypadł mi do gustu. Stwierdziłem, że zrobię go jako swojego alta, jednak szybko spodobał mi się na tyle, że postanowiłem uczynić go swoim mainem.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Na shamanie rozwijam specializację restoration. Nie jestem najlepszym restoration shamanem, natomiast w miarę możliwości staram się przeglądać fora oraz ćwiczyć go na niższych kluczach (jeśli +10 uznamy za niższy klucz). Na raidach również staram się uczyć nim grać, jednak jak wiadomo poziom normal czy heroic różni się od mitycznego. Na druidzie natomiast rozwijam w miarę możliwości specializację feral. Podobnie jak z restoration shamanem- uczę się nim grać, natomiast mogę powiedzieć, że w feralu byłbym w stanie raidować mythic, w restoration shamanie bałbym się, nie czuję się aż tak bardzo na siłach.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
https://www.warcraftlogs.com/ - logi bezpośrednio
https://wowanalyzer.com/ - żeby wychwycić najważniejsze błedy
Discordy Klasowe - czasami znajdzie się tam przydatną wskazówkę
Wow Head, icy-veins - często jako sugestie, nie jako dokładny wyznacznik czegoś

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Niestety shamanem nie posiadam żadnych logów. Zostawie więc link do logów mojego druida. Niestety większość z nich była robiona jako gildijne logi, te z kolei są prywatne, więc ciężko jest tutaj cokolwiek wyłuskać.
https://www.warcraftlogs.com/character/id/26256682

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie znam nikogo z gildii, więc raczej nikt nie jest w stanie mnie polecić.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać?
Jak już wspominałem. Posiadam rozwiniętego "alta"- druida. Jestem więc dość fleksyjny jeśli chodzi o możliwość gry. Mogę zagrać healerem, melee dpsem w 2 speckach, a w przyszłości drugim speckiem healerskim oraz rdpsem. Jeśli zajdzie taka potrzeba jestem gotowy zrollować nawet na huntera i pchnąć go w ilvlu dość mocno w krótkim czasie. Ponadto jestem w stanie zapewnić dobrą frekwencję, uparcie w dążeniu do celu oraz otwartość na ludzi i na dyskusję na wszelkie tematy- od błahych tematów oraz żartów, na poważnej dyskusji kończąc.
Chciałbym jedynie przeprosić za swojego rodzaju "podwójne podanie". Chodzi mi o to, że nie skupiłem się w pełni na 1 klasie i pojawiło się dużo odniesień do druida (albo tak jak w przypadku logów, pojawia się tylko druid).

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Gräzynä/Shaman/Burning Legion

Post#2 » 05 lis 2017, 23:58

Czesc

dzięki za zainteresowanie, ale na tę chwilę mamy sporo melee i jedyne uzupełnienia jakie ewentualnie byśmy rozważali dotyczą kilku raptem wybranych klas - niestety nie ma wśród nich enha. Powodzenia w poszukiwaniach :)
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”