Yavoll/DruidFERAL/BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Yavoll
Newbie

Yavoll/DruidFERAL/BL

Post#1 » 10 lis 2017, 03:48

Podstawowe informacje.
Twój wiek:20
Link do armory:https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/yavoll
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
aktualnie brak
1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Forever as One - nie dawała mi tego co potrzebowałem czyli gry na trochę wyższym poziomie i brak zaplecza ludzi co skutkowało tym, że Progress przeciąga się, i ludzie mają wyrąbane, bo nie ma kto ich zastąpić. Do tego dochodzą inne pomniejsze rzeczy ale głównie to. Aktualnie jeszcze nie odszedłem z gildii, ale na dniach prawdopodobnie to zrobię przez te powody.
1wsza Frontline - nie ma o czym mówić, gdy skończył się progress nighthold mieliśmy 4/10 xd
2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Byłbym wstanie raidować we wtorki/środy/czwartki. W poniedziałki mam treningi, ale sporadycznie mogę na nich nie być :)
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Tak naprawdę zaczęła się gdy wyszedł ToS, więc wiele nie mogę powiedzieć ale posiadam dość duże doświadczenie z MMORPG w dziedzinie PVE jak i PVP. Byłem Top 3 EU graczem w grze Rappelz oraz Top graczem w grze Aion, gry różnią się od siebie ale doświadczenie co do przyswajania sobie taktyk, lub innych rzeczy, pozostało.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Feral - nieoszlifowany diament oraz chęć pokazania co potrafi spec.
5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Balance, grałem trochę dla zabawy, aktualnie zbieram na niego legendy. Guardianem grałem na mniejszych kluczach żeby ubrać postać.
6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Ogólnie WoWhead buffy/nerfy, Discord - dyskusja nad metą, simc perfekcjonizm stat B)

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/character/id/22699217
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nie jestem pewny, ale warto zapytać podczas raidu czy mnie nie znają, chociażby przez stream.
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
brak

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Yavoll/DruidFERAL/BL

Post#2 » 13 lis 2017, 20:03

czesc

tak samo jak przy poprzedniej appce, na razie mamy tyle melee że ewentualny spot rozważamy tylko dla paru konkretnych klas. Dzięki za zainteresowanie, ale musimy podziękować.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”