Aquarion / Warlock / Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Aquarion
Newbie

Aquarion / Warlock / Burning Legion

Post#1 » 23 lis 2017, 13:56

Twój wiek: 24 lata
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... n/aquarion
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Disco Prey - Doswiedczenie tylko z HC... Ale moze sie szybko nauczyc i ubrac ;) Tym bardziej iz podoba mi sie ta klasa i myslalem juz nad zmiana.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Nie grałem jakis czas, po powrocie gildia sie rozpadła.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Każdy dzien.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Przed słabo bo zaczynałem gre pod koniec dodatku. A legion 7/7EN 3/3ToS 10/10NH 7/9ToS - Mythic all.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Affi, ale moge grac i destro. Lub Zmienic na Disco preya ;)

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Destro, caly EN.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Wszystko co wpadnie do reki, byle wyciskac jak najwiecej.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

Nie ma czym sie dzielic, tak jak wspominałem miałem przerwe ponad miecha... I logi obsysaja przez mały gera itp... Ale da sie nadrobic ;)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Nie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)

Tak jak pisałem wyzej, moze byc to Disco priest :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Aquarion / Warlock / Burning Legion

Post#2 » 23 lis 2017, 14:38

Hej

dzięki za zainteresowanie, ale już zakończyliśmy rekrutację dpsów na Antorus i na razie niestety nie ma szans na spota dla kolejnej osoby. Powodzenia w poszukiwaniach!
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”