Brucki/Paladyn/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Brucki
Newbie

Brucki/Paladyn/Burning Legion

Post#1 » 26 lis 2017, 03:02

Twój wiek: 22
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ion/brucki
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: -

1. Trafiłem do niej tak naprawdę z rozpędu, po prostu szukałem czegoś na nowy raid i zaakceptowałem niezbyt sprzyjające mi warunki, mianowicie dostane się na raid tylko w przypadku gdy nie zjawią się inni healerzy.

2. Na chwilę obecną gram cały czas, prawdopodobnie gdzieś na przełomie nowego roku będę miał pracę ale nie będzie przeszkadzała ona w raidowaniu.

3. Przed Legionem właściwie żadnego ponieważ grałem głownie PvP. Natomiast w samym Legionie raidowowałem od samego początku z mniejszymi i większymi sukcesami ( jak na warunki które miałem ) - Cały EN, ToV / Niestety niedokończony Nighthold ( bez Gul'dana ). Na mój progress na ToS wpłynęło kilka czynników o których napiszę na końcu.

4. Holy.

5. Kiedyś się bawiłem w tanka ale głównie w gronie znajomych do M+.

6. Discord Hpalków, sam przeglądam i analizuję logi i armory najlepszych graczy.

7. https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... artition=1

8. W zasadzie tak graliśmy razem wcześniej i jest u was od niedawna: Skibsons

9. Co do mojego progressu na ToS, sytuacja wyglądała tak że jeszcze niedawno grałem po stronie Alliance w gildii Maiori Cede. Niestety w pewnym momencie ludzie grający w tej gildii zaczęli sobie olewać raidy i atmosfera panująca w gildii zaczynała się psuć, tak więc wraz z grupą znajomych postanowiliśmy przejść na hordę.
Tak pełen nadziei trafiłem do Drama Theory, niestety tylko mi się tak wydawało, cała ta sytuacja w poprzedniej gildii po prostu mnie wypaliła i odechciało mi się raidować, cały czas się logowałem i robiłem wysokie plusy ze znajomymi, zadbałem o to żeby wbić 75trait przed wyjściem nowego raidu.
W Stigmatize nie poszedłem na żaden raid ponieważ starali się zabić KJ i nie chcieli mieszać w składzie. Tak naprawdę szukam cały czas miejsca dla siebie, zobaczyłem na wowprogressie że szukacie Hpala zatem postanowiłem się zgłosić.

Edit. W razie kontaktu będę można mnie również znaleść na innej postaci: Deathria lub Btag: Brucki#2982.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Brucki/Paladyn/Burning Legion

Post#2 » 29 lis 2017, 17:46

Czesc

wybacz zwłokę z odpowiedzią ale potrzebowaliśmy chwilę czasu na ogarnięcie kilku powrotów dawnych raiderów, a nie chcieliśmy stawiać Cię w sytuacji, że zmienisz gildię a szanse na spota w rajdzie będą nadal równie kiepskie. Wygląda jednak na to, że póki co niestety nie będziemy mieli miejsca na kolejnego hilera.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”