Sickhorn/Druid Resto/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Sickhorn
Newbie

Sickhorn/Druid Resto/Burning Legion

Post#1 » 03 gru 2017, 14:41

Twój wiek: 24
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... n/sickhorn
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Darkloczek/Rogue 110 - bankier niż postać do grania na razie

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Na Tombie z tygodnia na tydzień brakowało ludzi, którzy chcieliby się logować na progres i w ten sposób trzon gildii się rozszedł gdzieś indziej albo przestał po prostu grać - w tym raid leader.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Mógłbym stawiać się na pewno 3 razy w tygodniu. Czwarty okazjonalnie. Poza dniami raidowymi, gram około 5-8 godzin w tygodniu, aby zdobyć gold na potrzeby raidowe, wykonać daily, porobić parę mythiców itd.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Przygodę z Wowem zacząłem z ok. 9 lat temu na privie, gdzie obowiązywał Burning Crusade. Serwer dość był dość dobrze oskryptowany (Theatre of Dreams) i udało mi się wtedy przejść cały kontent wraz z KJ. Trochę zajęło zanim dorosłem do serwera globalnego. Zacząłem na nim grać z 2 miesiące przed WoD. Z pierwszą gildią (Valeo) robiliśmy jedynie poziom heroiczny. Dopiero w drugiej połowie Legionu zmieniłem gildię na "The Forge" z myślą o poważniejszym raidowaniu. Zrobiłem z nimi NH Mythic - 7/10 oraz Tomba Mythic 5/10.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Od samego początku przygody na globalu gram druidem. Skusiła mnie do tego możliwość zmiany specku w razie chęci gry DPSem albo Tankiem ale moje serce skradł RESTO. Czuje się dobrze lecząc. Robię to najlepiej z pozostałych specków.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Mam jeszcze dość średnio zaawansowanego Boomkina. Zdarzało się, że raidowałem nim poziom mythiczy, gdy wymagał tego skład. Tak to lubię nim robić dungi lub poziom heroiczny.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Icy-veins, WeakAuras2. Sporadycznie czytam różne fora.
Śledzenie topowych druidów resto z gildii, które osiągają first-kille.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/reports/n1 ... pe=healing

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
W gildii The Forge byłem z Warmit'em.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Zawsze sumiennie podchodzę do raidów. Przygotowuje się przed nimi i jestem punktualnie. Daję z siebie ile tylko mogę podczas raidowania. Jestem resto, który wie, że każdy wycastowany w wolnym czasie Wrath może decydować o killu.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Sickhorn/Druid Resto/Burning Legion

Post#2 » 06 gru 2017, 16:13

Cześć,

dziękujemy za appkę, ale póki co przez pierwszy reset Antorusa nikt nie naraził się aż tak, żebyśmy szukali podmianek ;) Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”