pliszken/elemental Shaman/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
pliszken
Newbie

pliszken/elemental Shaman/Burning Legion

Post#1 » 03 sty 2018, 22:45

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 27
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... n/pliszken
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: altów brak ale moge zrobic na potrzebe gildii, progress: 13/13m HFC (gralem na wildhammerze) 7/7EN mythic, 10/10m Nighthold, potem mialem przerwe TOS 3/9M w tym momencie 2/11M Antorus.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Nie satysfakcjonuje mnie progress, uważam ze moge osiagnac wiecej, no i nie sa zbyt pomocni(w sensie maja swoje ekipe na M+, ciezko sie doprosic o cokolwiek)

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? gram praktycznie codziennie z tym ze od piatku do pon pracuje na 2 zmiane(popołudnie) więc rajdować mogę we wtorek, środę i czwartek. Czasem jak mam dodatkowe wolne to więcej.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? Rajduje od MOpa, MoP raczej casualowo (grałem kiedys na Wildhamerze na BLa przeszedlem niedawno) w WoD zacząłem poważniej. co do progressu napisalem wyzej.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Elemental to moj main spec, poniewaz sprawia mi to duza przyjemność.
5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
gram czasem w resto na m+ jezeli jest taka potrzeba. Ele oraz Resto mam na 75 lvlu artefaktu, Ench nie ruszam bo uwazam ze melasów jest wszedzie pełno, ranged to troche lepszy towar dochodowy:D

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
po1 Addony, wiadomo Skada do sprawdzania depsu, weak aura dla rotacji, wzoruje sie na najlepszych z warcraftlogs. Simuje czasem itemki jezeli mam watpliwosci ktory dalby mi wiecej(Raidbots). Dodatkowo ogladam poradniki na YT było dwóch ELe Shamanów na ktorych sie wzorowałem(Fleshtotem i Naesam) ten pierwszy juz niestety nie nagrywa:( a logi mial po 99-100 :) dodatkowo staram sie znac taktyki na kazdego bossa dzieki czemu latwiej jest mi dopasowac rotacje i cdki do danego bossa, ufff nie wiem co wiecej napisac, generalnie staram sie dac z siebie 110%:)

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... n/pliszken specjalne to one nie sa, ale sie poprawia z czasem, wrocilem niedawno z dlugiej przerwy przerwy przez co brak mi troche kluczowych itemkow.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Niestety nie, znalazlem was na wowProgress.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.) Jestem Elastyczny co do tego, moge grac inna klasa(o ile pomozecie ubrac), ale bardzo lubie grac Ele, hmmm nie jestem zbyt zachlanny na itemy, nie jestem konfliktowy i slucham to co sie do mnie mowi, dodatkowo bardzo lubie robic M+, wiec jezeli potrzebujecie ele/resto do m+ to rowniez bardzo chetnie. W zamian oczekuje tylko odrobiny szacunku :) jbc kontakt w grze pliszken

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: pliszken/elemental Shaman/Burning Legion

Post#2 » 06 sty 2018, 20:13

Tak jak rozmawialiśmy ingame, niestety póki co spoty dpsowe u nas zapełnione pod korek. Może kiedyś! ;)
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”