Keldøn/Priest/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Keldon
Member

Keldøn/Priest/Burning Legion

Post#1 » 17 sty 2018, 11:43

Twój wiek: 26
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/keldøn
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Nope

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Stworzylem gildie wraz ze znajomymi na Antorus, poklikalismy sobie HC i wiekszosc z nas robi sobie przerwe do nowego dodatku, problemy z rekrutacja ludzi w nasze dni raidowe odebraly nam szanse na wejscie na mythic.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? Za dużo ^^ pon-czw jestem w stanie zagwarantowac 99% attendance (moze jakis random irl event ale to naprawde mala szansa)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? Gralem na MoP i pierwszy tier Legionu, gdzie klikalem w Stigmatize i The Knife. Niestety bylem zmuszony przerwac gre w The Knife ze wzgledu na drewniany angielski internet i zrobilem przerwe do Antorusa. Teraz oczywiscie internet jest gucci.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;) Wybralem priesta Holy/Disco ze wzgledu na fakt, ze jest to jedyna klasa z dwoma specami healerskimi. Lubie miec mozliwosc wyboru/dostosowania sie do contentu/walki.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim? Gram tylko holy/disci i traktuje to jako jeden spec zalezny od walki/potrzeb.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
H2P discord/website, AutomaticJak website/streamy, stalkowanie Joshpriesta, stalkowanie logow ale tych nie paddowanych pod sam hps kosztem grupy.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-legion/keldøn

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Nope.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Okej, narcyzm time. Jestem dojrzalym, kulturalnym graczem, nie skacze po gildiach tworzac dramy/fochy. Jestem naprawde zmotywowany by byc lepszym graczem/healerem - dlatego uwazam, ze mainowanie dwoch specow heala jest moim go to. Holy moze jakos nie blyszczy specjalnie w tym dodatku ale nie ma co ukrywac - jest duzo latwiejszy do gry co moze miec znacznie przy progressie. Moj disco jest troche rusty, ciezko mi powiedziec czy jest mythic vialable atm ale to aktualnie moj priorytet by poznawac dokladnie walki i cwiczyc disco do granic mozliwosci. Nieskromnie uwazam, ze rekrutujac mnie mozecie liczyc na solidnego gracza z bardzo dobrym attendance, ciagle widze w swoim gameplay'u bledy i ciagle staram sie je poprawic. W trakcie downtime'u healingu dpsuje, nigdy nie wiadomo kiedy to pozwoli pushnac ostatni %.
Dodatkowo plusem moze byc fakt, ze zaczynam klikac swoje wlasne bossowe weakaury. Oczywiscie nie jest to nic specjalnie nadzwyczajnego jezeli chodzi o wymog umiejetnosci ale zabiera to duzo czasu i moze kiedys przyda sie w jakikolwiek sposob grupie.
Gear wise jestem w pelni przygotowany: Velen jest, 4p jest, 963 equipped w obydwu specach, mam carafe pod disco, highfathera pod holy (ten niestety 930) na walki z burst dmg, panteonowy epic na walki z bardziej sustained dmg (chociaz czesto highfather i tak wygrywa w raw hp ale panteonowy moze podnosic dps grupy dlatego go nosze). Brakuje mi prydaza zarowno pod holy i disco. W holy ubieram backa albo buty (back niespecjalnie mi sie kiedykolwiek przydal na hc) pod disco nosze syfuza. Zostaly mi tylko 3 legendy pod holy do zebrania wiec prydaz powinien wpasc dosc szybko i wtedy obydwa speci Velen/Prydaz. To chyba na tyle, do uslyszenia!

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Keldøn/Priest/Burning Legion

Post#2 » 17 sty 2018, 15:04

Szczerze mówiąc pierwsze słysze by ludzie w Disc używali Sephuza, poza bardzo specyficznymi sytuacjami gdzie jest masa dispela (kiedyś Il'gynoth, teraz to chyba tylko Immonar?) - podobnie z butami w Holy. Rozumiem ograniczenia w legendary, ale w tym drugim wypadku nie ma innych opcji? Spodnie, czy może nawet pasek + BH? Nie jest to jakiś drastyczny minus, po prostu dość nietypowa kombinacja.

Keldon
Member

Post#3 » 17 sty 2018, 15:25

W przypadku disco jest to brak wyboru a staty z syfuza bardziej mi odpowiadaja anizeli z np questowego ringu.
W przypadku holy Leggo Backa moglbym co najwyzej na HC wymuszac ginac umyslnie dla darmowego healingu w redemption bo generalnie nie gine. Calkowicie inaczej zapewne wygladalo by to w przypadku Mythica. Buty chociaz dawaly mi 2-3 casty poma w biegu na walke, jakiegos poha czy cokolwiek. Zdaje sobie sprawe, ze daleko tym leggo do optymalnych ale taki a nie inny setup daje mi lepsze stat distribution, zapycha ew braki w gearze etc. Na holy zostaly mi bodajze 3 legendy do zdobycia wiec maksymalnie dwa tygodnie i powinienem biegac w obydwu specach z velenem+prydazem ewentualnie talent ring pod disco jezeli na mythic progresie bedzie czesto ToF procowac.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#4 » 22 sty 2018, 00:27

Odezwij się do kogoś z naszej oficerki po invite - zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Coś widzę już zahaczyłeś mythica, więc też jakiś plus.

Wróć do „Rekrutacja”