Cïri/Druid/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Cïri
Newbie

Cïri/Druid/Burning Legion

Post#1 » 21 sty 2018, 22:41

Twój wiek: 17

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... egion/cïri

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Posiadam kilka altów, jednak jedynym zdatnym (jeśli chodzi o ilvl) altem do raidowanie jest shaman w specializacji ENH. Posiada on aktualnie ilvl w granicach 935, jednak nie byłoby dużym problemem go podbić. Jeśli chodzi o doświadczenie raidowe nie raidowałem nim nigdy poziomu mythic, natomiast miał on styczność raidami od Emerald Nightmare do Tomb of Sargeras na poziomie normal i heroic.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Zamiast dotychczasowej gildii chciałbym się skupić na swojej pierwszej gildii. Była to gildia na serwerze Defias Brotherhood. Nazywała się ona "The Omerta". Opuściłem ją z kilku powodów, jednak takim głównym był brak możliwości dostania się do głównego składu. Było to niemożliwe głównie dlatego, że w tamtym czasie wszyscy główni byli osobami z rangą oficera lub wyżej. Prócz tego tzw."core skład" był dość mocno zamknięty i przedostanie się do niego było wręcz niemożliwe. Przez brak możliwości nie tylko progressu, ale rozwoju (ciężko się rozwijać na poziomie heroicznym) postanowiłem opuścić tą gildie. Po przejściu na realm "Burning Legion" zagrzałem miejsce w kilku gildiach, jednak opuszczałem je dość szybko ze względu na różne problemy- zarówno w grze jak i w życiu rzeczywistym. Pech chciał, że był to dla mnie dość burzliwy okres i sam opuszczałem gildie ze względu na to, że nie potrafiłem zapewnić dobrej oraz stabilnej gry- często przez osobiste sprawy musiałem np. wyjść bez słowa w połowie raidu lub nie mogłem się skupić przez co robiłem głupie błędy.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
W WoWa staram się grać codziennie. Z reguły czas na grę znajduje w godzinach popołudniowych (od 16-17), ze względu na szkołę i obowiązki. Raidowanie w wyznaczone dni nie będzie dla mnie żadnym problemem, postaram się zapewnić wysoką frekwencje, a o ewentualnych nieobecnościach postaram się informować odpowiednio wcześniej- wiadomo, przypadki losowe się zdarzają.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Moje doświadczenie raidowe przed dodatkiem "Legion" jest niewielkie. Jednak zaczynając od początku. Zanim wróciłem na serwer globalny na początku wspomnianego dodatku grałem na serwerach prywatnych. W zależności od okresu, czasu oraz chęci raidowałem na nich mniej lub bardziej. Nie osiągałem wtedy jakiś świetnych wyników, raidowałem głównie dla zabawy. W aktualnym dodatku jak wspominałem powróciłem na serwer globalny na którym początkowo również raidowałem dla czystej rozrywki. Szybko jednak mi się to znudziło i postanowiłem zrobić coś więcej. Około lutego (początek nightholdu) dołączyłem do swojej pierwszej gildii progressowej. Początkowo dostałem swoje miejsce w 2 grupie raidowej, jednak szybko czyniłem postępy i zostałem swojego rodzaju "rezerwą" w głównej grupie. Swój progress raidu nighthold zakończyłem z wynikiem 7/10 na poziomie mitycznym, co było dla mnie dużym sukcesem. Następnie opuściłem gildie, przeszedłem na BLa, gdzie progressowałem bossy raidu Tomb of Sargeras w kilku gildiach. Raid zakończyłem ze średnim wynikiem 7 z 9 zabitych bossów, jednak jak wspominałem, był to dla mnie trudny okres. Aktualny raid "Antorus the Burning Throne" ukończyłem jedynie na wersji heroicznej oraz normalnej ze względu na to, że nie jestem/byłem od wyjścia raidu w żadnej gildii, co nie pozwala mi zacząć poziomu mythic.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Jako swój main spec wybrałem restoration. Od zawsze w grach lubiłem grać supportami/healerami, dlatego też wybór padł na tą specjalizacje. Prócz tego bardzo spodobał mi się gameplay oraz dobrze czułem się grając właśnie jako lekarz.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Aktualnie na druidzie rozwinąłem offspec feral. Prócz tego staram się rozwijać pozostałe 2 specki druida- guardian oraz balance, jednak traktuje je trochę po macoszemu. Jeśli chodzi o granie feral druidem to przygodę z nim w aktualnym dodatku zacząłem jakieś pół roku temu. Od tamtego czasu nie miałem okazji sprawdzić się nim na poziomie mythic, natomiast robiłem nim raidy na poziomie heroicznym oraz normalnym, oraz okazjonalnie klucze.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Jest tego dość sporo. Z głównych narzędzi jest wowanalyzer oraz logi same w sobie. Staram się je często analizować, aby znaleźć rzeczy, które mogę poprawić. Prócz tego staram się rozmawiać z innymi osobami o swojej klasie, przeglądać discordy klasowe oraz fora jak wowhead czy reddit wyłuskując najważniejsze informację. Jeśli chodzi o mój off spec, który jest dpsem staram się również simować używając stron jak chociażby raidbots oraz ćwiczyć rotację na kukle oraz niskich kluczach.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/character/id/26256682

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie znam nikogo z gildii więc nikt nie jest w stanie mnie polecić.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Jeśli chodzi o granie inną klasą jestem w stanie zagrać czymkolwiek co będzie potrzebne. Do tego jednak potrzebowałbym tygodnia-3 tygodni, aby ją odpowiednio ubrać. Prócz tego nie znajdę raczej innych informacji, którymi mógłbym czytającego do siebie przekonać. Chciałbym tylko tak wspomnieć, że problemy o których wspomniałem wyżej zostały już rozwiązane, wiec jestem gotów wrócić "w pełni sił".

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Cïri/Druid/Burning Legion

Post#2 » 24 sty 2018, 14:04

Czesc

dzieki za appkę, ale jednak zdecydowaliśmy się na 'konkurencję'. Niestety te częste epizody znudzenia/problemów w grze/przerw przez problemy w realu nie nastrajają zbyt optymistycznie, a możliwość polegania na sensownym attendance teamu hilerskiego to dla nas bardzo istotny czynnik. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”