Xantharas/Shaman/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Xanth
Newbie

Xantharas/Shaman/Burning Legion

Post#1 » 09 lut 2018, 19:03

Wiek 24
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /xantharas

1. Opuściłem swoją gildie bo byłem do tego sprowokowany ,Raidowałem w niej od Eemerald Nightmare do Nighthold ,później po przerwie wróciłem na Tomb of Sargeras ale niestety to już była trochę inna gildia .
Wiele osób w tym Rl który był nowy nie stanowił dla mnie żadnego autorytetu .Po czasie skład gildi zmienił sie do tego stopnia ze nie grałem z ani jedną osoba z która dobrze spędzało mi sie czas za czasów EM,TOV ,NH. Wyszedłem z gildi w środę za celową prowokacje specjalne nie leczenie mnie itp.Gdzie po ubiciu bossa Garothi World Breaker zostałem wyproszony ,rl nawet nie zachował się odważnie zamiast powiedzieć na discordzie napisał do mnie na whisp jak tchórz argumentując się tym że miałem bardzo mało soakow ,gdzie przeglądając logi miałem ich więcej niż Guild master czy nie które osoby ,Jest u was ktoś zkim wcześniej grałem i może to on potwierdzić ale to w pkt 8.Jestem osoba która przyjmuje krytykę ale ignorowania i pewnych traktowań nie akceptuje.

2.Gram niemal ze codziennie. Choć czasem może każdemu coś wypaść.

3. Przygodę tym kontem zacząłem pod koniec Draenoru pod długoletniej przerwie z wowem . Jak większość zaczynałem na tbc-wotlk. Global za małolata,później pirvy. Wraz z wyjściem legionu należałem do gildi The Forge Zrobiłem z tą gildią wszystkie hc do tomba włącznie oczywiście zahaczając o Mythic .Lubie raidowanie potrafie sie uczyc mechanik ,przyjmuje krytykę ,umiem przyznać się do błędu .I zawsze ciągnęło mnie do lepszych od siebie ponieważ przy takich graczach więcej idzie się nauczyć :).

4. Już w tbc i wotlku grałem szamanem i jestem wierny tej klasie . Lecz gram tylko 2 specami Main Enh i off resto.

5. Jak wspominałem w pkt 4 posiadam off spec w Resto Dobijam 75 Trata Relici są na poziomie odpowiadającemu raidowanie mythica bądź tylko farmy HC.

6.Sumiennie staram się śledzić swój spec ,zawsze próbuje się dogearować postać tak żeby cyferki sie zgadzały i dobierać to co dobre .Niestety po przerwie jestem parę id do tyłu ale seale, troche hc i weekly chestów. Ubrało moją postać na 964 item Lvl .

7.-

8. Już w Draeonorze poznałem Termita z ktorym Raidowałem od Emeralda do Mythic Tomb of Sargeras. Myślę że moze parę słów o mnie powiedzieć . Bo dziś dzień mamy ze sobą kontakt.

9.Jeśli ludzie sprawiają że Raidowanie jest przyjemne lecz wymagające ,ja tez staram się dawać coś od siebie zawsze posiadam Flaski ,jedzenie i runy. Godzinę raidu gdy sie zapisuje uważam za świętość. Lecz w pełni zrozumiem ze na obecnym progresie nie będę miał spota. Zawsze mogę poczekać w tak ambitnej gildi i zadowolić się farma Hc i innymi .Gram Enh szamanem który może prócz dpsować sam siebie leczyć ,a to nie raz uratowało mi skórę w opresji .Więcej informacji mogę udzielić przy rozmowie na discordzie:)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Xantharas/Shaman/Burning Legion

Post#2 » 13 lut 2018, 20:09

Dzięki za zainteresowanie, ale w tej chwili nie rekrutujemy melee
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Xanth
Newbie

Post#3 » 27 mar 2018, 18:09

wiek. 24
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /xantharas

1. Witam odnawiam podanie od zdążyłem zauważyć ze w rekrutacji macie szamanów enh .Obecnie jestem w gildii bright future niestety ma problem z organizacja bo nie może zebrać pełnej 20stki na nawet na farmę nie mówiąc o progressie poważnie zastanawiam się nad zmiana bo chciałbym cos poraidować i progressować późniejsze bossy niż imonar ,szukam gildii pewnej na stałe gdzie będę czerpał satysfakcje z progresu i killi bossów .

2.Tak jak wcześniej napisałem bywam niemal że codziennie .

3.Tu się chyba nie muszę powtarzać :) .

4. W obecnej gildii grałem głownie w specu resto choć mój prawowity to enh .

5.Off spec w resto jest już w naprawdę dobrym stanie bron na poziomie 990 i lvl 75 triatów pozostaje tylko trinket z argusa który będę musiał podnieść .

.6 Gram enhem długo a na tym dodatku od początku emerald nightmare miał wzloty i upadki ale wiem ze to dobry spec dpsujacy i nie raz pokazałem cyferki gemy enchanty zawsze obowiązkowo obecnie mam 967 Eq 4set staty na dość dobrym poziomie ,pozostaje troszkę dopieścić relicami i setowkami z większym i lvlem co tydzien robię weekly jak chyba każdy gracz który myśli o gearowaniu się i liczę na łud szczęścia .

7.Niestety przez gre w healu przez ostatnie tygodnie i brak odbywania raidów nie zrobiłem żadnych dobrych logów .

8. Tak jak wspominałem w starym podaniu znam Termitta od dawna poleca was bardzo znajac go jest graczem z bardzo dobra frekwencja na raidach ,i on wie ze kiedy raidy sprawiają naprawdę satysfakcje ja tez ja będę miał :)

9. Prosiłbym tym razem o pozytywne rozpatrzenie tego wniosku ,bo zależało by mi dostać się do pewnej stałej gildii ,postaram się pokazać z jak najlepszej strony to tyle czekam na odzew :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#4 » 03 kwie 2018, 11:35

hej

wybacz długie oczekiwanie, ale pozwoliliśmy sobie na świąteczny slack. Natomiast w kwestii rekrutacji, zdecydowaliśmy się jednak na konkurencyjne oferty - Argus jest wymagający dpsowo więc nie będę ukrywać że logi jednak miały tu kluczowe znaczenie.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”