Nukel/Warlock/Burning legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Nukel
Newbie

Nukel/Warlock/Burning legion

Post#1 » 23 kwie 2018, 21:42

Link do armory:

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... gion/nukel

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

Dk frost i rogue, głownie grane altówki, dk grałem na progresie podczas Hellfire Citadel także zawsze mogę zmienić klasę na potrzeby progressu

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Opuściłem Grizzly Hills z dwóch powodów:
Po pierwsze rozpad gildii
Po drugie nikt z ludzi dla których tam siedziałem już praktycznie nie gra

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Dostępność w każdy dzień tygodnia, chyba że coś się wydarzy co nie pozwoli mi grać

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Gram od SoO i praktycznie każdy kontent czyszczony przed nerfami

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Obecnie gram affli, ponieważ jest najsilniejszym specem

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Offspece zazwyczaj mam rozwinięte i ubrane do poziomu użytkowego, lecz na obecnym raidzie tak nie jest ponieważ miałem przerwę 3 miesięczną pod koniec ToS z powodów osobistych.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Simdps, askmrrobot, discord warlockowy, przeglądanie warcraft logów,

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

https://www.warcraftlogs.com/character/ ... gion/nukel
Jak pisałem wyżej miałem przerwę 3 miesięczną i moje logi z obecnego raidu nie świecą przykładem, ale można się zasugerować poprzednimi raidami

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Raczej brak.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)

Nie ma co ukrywać, byłem już wcześniej u was w gildii i tak jak pisałem w pożegnaniu, że wracam do Grizzly Hills żeby grać ze znajomymi z nadzieją że się do mnie nie zrazicie i że będzie możliwość powrotu. Ta decyzja już należy do was.

Wróć do „Rekrutacja”