Fateed/Paladyn/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Fateed
Newbie

Fateed/Paladyn/Burning Legion

Post#1 » 23 kwie 2018, 22:25

Twój wiek: 26
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ion/fateed
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Posiadam na 110 dh, dk, druida, warka, niestety nimi nic nie raidowałem.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Opuściłem Grizzly Hills z dwóch powodów:
Po pierwsze rozpad gildii
Po drugie nikt z ludzi dla których tam siedziałem już praktycznie nie gra.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? Jestem w stanie być na każdym raidzie. No chyba że coś się wydarzy nie przewidzianego to wiadomo :)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Gram mythic riady od początku legionu, wcześniej grałem na prywacie TBC.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Retri ponieważ lubię karać i osądzać moich przeciwników przy użyciu świętej magi. DPS spec dlatego że tank/healer na dłuższą metę mi się nudzi.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Coś tam pogrywam w tanku jak trzeba. W razie konieczności myślę że jestem w stanie na danego bosa wskoczyć w prota :)

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

logi, discord, armory

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... on/fateed#

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Raczej wątpię.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Planuje ogarnąć sobie na następny dodatek monka oraz warka/dk wiec myślę że w razie jakiejś gigantycznej potrzeby dało by się.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Fateed/Paladyn/Burning Legion

Post#2 » 29 kwie 2018, 11:53

Sorki za brak odpowiedzi do tej pory, ale najpierw dobijalismy argusa, wiec i tak ograniczalismy zmiany w skladzie do koniecznego minimum, a teraz rozkoszujemy sie paroma dniami wolnego.

Jesli nadal jestes zainteresowany to musze prosic o jeszcze troche cierpliwosci, gdyz do rajdowania wracamy dopiero po majowce i tak naprawde do tego czasu nie dowiemy sie na czym dokladnie stoimy aktualnie - to byla wyczerpujaca koncowka. ;)
+1!

Fateed
Newbie

Re: Fateed/Paladyn/Burning Legion

Post#3 » 02 maja 2018, 22:09

Nieaktualne

Wróć do „Rekrutacja”