Vanturon/Paladyn/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Vanturon
Newbie

Vanturon/Paladyn/Burning Legion

Post#1 » 06 maja 2018, 13:18

24

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... n/vanturon

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Chcę opuścić gildię z powodu braku progresu i możliwości dalszego rozwoju. Udało nam się wyczyścić raz całe HC i od tamtej pory stoimy w miejscu. A ja chciałbym iść naprzód i wyczyścić Mythic jeszcze przed BFem a po za tym być w gildi która w nowym dodatku ma aspiracje czyścić content.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Jestem studentem na 3 roku więc mam czas na grę popołudniami i wieczorami poranki zazwyczaj spędzam na uczelni. A gram w sumie codziennie.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

W legionie niestety to tylko wyczyszczony Antorus na HC. W wowa gram od TBC dużo raidowałem i zawsze starałem się czyścić jak najwięcej na uwczesnym HC i Mythicku z takich najlepszych lat to wyczyściłem całe ICC całe SoO. Ogólnie moja gra w wowa zawsze opierała się głownie na raidowaniu i progresie zawsze starałem się być jak najlepszy w tym co robię.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

W aktualnej gildi jestem main tankiem i w procie mam 965 ilvl ale mam też ubrane retri 961 z bisowymi legendami. Mogę się dopasować w zależności od potrzeb gildii.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Tak jak napisałem wyżej mam Retri w offspecu z bisowymi legendmi 4setem i rozwiniętą bronią.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Rożnego typu poradniki na yt rozmowy z bardziej doświadczonymi, sprawdzanie logów, i programik simcraft.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

Nie posiadam.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Niestety nie mam nikogo znajomego.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Mam na Imię Mateusz jestem studentem 3 roku na politechnice, kierunek mechanika i budowa maszyn. W wowa gram z przerwami od końca TBC niestety straciłem swoje poprzednie konto i aktualnie zaczynam na nowym ze wszystkim od zera. Zawsze grałem po to żeby być najlepszy w tym co robię a uwielbiam raidować i progresować niestety nie zawsze umożliwiała mi to gildia dlatego teraz chciałbym być członkiem gildii która ma aspiracje na bycie w topce.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Vanturon/Paladyn/Burning Legion

Post#2 » 10 maja 2018, 10:25

Hej

Dzięki za zainteresowanie, ale póki co spoty tankowe sa u nas obsadzone, zaś co do ewentualnego spota dpsowego to raczej rozglądamy się za kimś dla kogo byłaby to główna rola rajdowa i poparta dobrymi parsami z mytika.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”