Florjan Enhancment Shaman

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
F10RJ4N
Member

Florjan Enhancment Shaman

Post#1 » 17 maja 2018, 23:48

Podstawowe informacje:
Mój wiek: 31
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... on/florjan
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Posiadam kilka altów (warrior, monk, pala, dk, dh) wszystko w okolicach 940-950 w sam raz na hc alt runy.

1. Dołączyłem do Brake w celu uzupełnienia contentu mythic. Niestety nie dane mi było zobaczyć żadnego rajdu podczas okresu próbnego ani możliwości zaprezentowania swoich możliwości na rajdzie HC czy jakimkolwiek innym.... :? W tym momencie znudziło mi się czekanie (4 tydzień idzie odkąd tam jestem)
Poprzednie gildie opuszczałem wraz z rozpadem rzadko zdarzało się że wychodziłem z gildi a jeśli już to wtedy gdy gildia chyliła się ku upadkowi. (niestety trochę tego było)
2 . 4 Dni rajdowe są jak najbardziej OK tyle samo rajdowałem we wcześniejszych gildiach.
3. Doświadczenie Rajdowe od Pandarii. Praktycznie wyczyszczona większość contentu (wtedy jeszcze HC) i cały normal zawsze. W WOD podobnie całość contentu w od początku do końca (z nielicznymi wyrwami niestety w postgaci pojedyńczych bossów).
4. Enhancment Shaman od Vanilli. Nigdy nie zmieniałem maina i chyba nigdy tego nie zrobię 8). Gra shamkiem w enhu dostarcza mi najwięcej Funu aczkolwiek cierpiałem mocno w tych dodatkach gdzie shaman był bliski ziemi... lub tuż nad tankami (WoD np.)
5. Niestety bez offspeca, (chcoaiz mam zrobione oba na przyzwoitym ilvl jendak nie rajuje w nich nigdy) nawet alty które posiadam to wszystko melasi :)
6. Simcraft, Raidobts, Warcraft logs, dwaniej Ask Mr. Robot i wiele innych praktycznie stronki z poradami zmieniają się co dodatek. NIeśmiertelne pozostały chyba tylko IcyVeins które zawsze są na bieżąco.
7. Niestety z logami moze być ciężko ze względu na dłuższą przerwę. Aczkolwiek wcześniejsze logi z poprzendich rajdów są nadal na przyzwoitym pozioemie (EN, NH, ToS):
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 377503/17/
Praktycznie jeśli rajdowałem zawsze byłem w TOP 10 serwera w swojej klasie (najczęściej w pierwszej 3). Teraz mocno odstaje od reszty ze względu na przerwę która zrobiłem po wyjściu z ostatniej gildi.
8. Przejrzałem rooster waszej Gildi i nie kojarzę niestety nikogo
9. Ogólnie jestem osobą bezkonfliktowa chyba że ktoś toksyczny próbuje mi zaleźć za skórę co kończy sie niestety wiązanką bluzgów z wmoim wykonaniu w kierunku takiego delikwenta (taki temperament cóż). Na rajdach raczej milczę i słucham Raid Ledera chyba że mam jakąś ciekawą moim zdaniem propozycję do rozpatrzenia która mogłaby w jakiś pomóc grupie. Nie wydaje z siebie zbędnych dźwięków typu: "o kurwa ale oberwałem" albo "ale nakurwiam cyferki" lub "a tamten ch*j stoi w plamie a ten drugi zamiast sokowa to nakurwia bossa" od tego jest RL. Czasami zdarzy mi się taką osobę co nadmiernie wyraża swoje emocje wyciszyć lub zablokować co niestety potem skutkuje brakiem komunikacji podczas rajdu no ale cóż spokój ducha cenie sobie wyżej :)

Ogólnie to polecam pogadać ze mną na TS/Disco :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Florjan Enhancment Shaman

Post#2 » 18 maja 2018, 08:05

O ile mythic faktycznie jest dosyć ciasny, to jednak co najmniej dziwnie brzmi opis, że przez 4 tygodnie nie wzieli cie nawet "na hc ani cokolwiek innego". Break ma aż tak liczną grupę rajdową , czy po prostu już tego hc w ogóle nie robią?
Jestę hunterę, proszę głaskać!

F10RJ4N
Member

Post#3 » 18 maja 2018, 16:00

Przez ostanie 3-4 tygodnie nie radowali HC (poniedizałek rajd dodatkowy HC) poświęcali ten czas na dalszy progress mythica. Z tego co wiem podobno też te rajdy poniedziałkowe im nie wypalały ze względu na znikome zainteresowanie ludźmi. Praktycznie w tygodniu cięzko kogokolwiek jest spotkać online ludzie logują sie tylko na rajd i potem pustka.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#4 » 18 maja 2018, 17:21

zapraszamy, odezwij się do kogoś z /o po inv
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#5 » 18 maja 2018, 22:30