Gromthark/Warrior Fury/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Gromthark
Newbie

Gromthark/Warrior Fury/Burning Legion

Post#1 » 13 cze 2018, 20:28

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /gromthark
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
-
1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Dołączyłem do mojej obecnej gildii dość nie dawno, po rozpadzie poprzedniej. Opuszczam, ponieważ zostałem poinformowany o tym, że "stary skład", rdzeń gildii powraca, stąd też może być problem ze slotami na bfa. Wiadomo - stawiają na pewniaków z którymi grają od lat. Dali mi wolną rękę.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Jestem w stanie znaleźć czas na wszystkie dni raidowe, a juz napewno na trzy obowiązkowe dni. Poza dniami raidowymi gram w zasadzie w wolnych chwilach.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Pierwsze kroki stawialem po stronie Ally (The Tempest - gildia) uczac sie raidowac na SoO. Liznąłem wtedy tez tam poczatki Highmaula (Tyrathan - stara postac) na poziome HC. Z malymi przerwami, swoje raidowanie i progress zacząłem z gildia Hunting Eagles 2/13M. Na Legion gralem juz w The Forge - zdobylismy tam EN 5/7M oraz ToV 3/3HC. Z powodu spraw prywatnych w tamtym okresie (okolo polowy EN) mialem lekka przerwe, zmuszony bylem raidowac mniej regularnie. Na dobre (mam na mysli raidowanie bez przerw) wrocilem od Nightholdu. W tamtym okresie borykalismy sie tez z problemami z ludzmi, stad z opoznieniem skonczylismy na progressie 6/10M. ToS zakonczylismy z progressem 5/9M - sklad rozsypal sie znowu przez brak ludzi, doszlismy tam do okolo 45% Mistress. Po zmianie zarzadu w gildii zostalem tam nadal, dochodzac do progressu 9/11. 10/11 dokanczajac juz w Quenyi, poniewaz The Forge upadlo definitywnie po Covenach.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Moim mainem jest od długiego czasu Fury Warrior. Spec który znam bardzo dobrze, najlepiej sie w nim sprawdzam i na ten moment jest najlepszy dla warriora - stad wybór.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Raiduje Armsem w momencie kiedy jest lepszy do danej walki/lepiej wypada w patchu. Nie sprawia mi to problemu

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Raidbots, Discord warriorów, icy-veins, Kelade ( youtube ), WeakAuras2, Warcaftlogs (sprawdzam topowych warków, czasem warto zerknąć jakiego setu talentow/legend uzywaja)

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/reports/jL ... amage-done
Gdyby potrzebne byly inne walki, podesle bez problemu, daje najwyzszy performance ;)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Termit - zaczynalismy razem raidowac, od poczatku progressu gralismy tak naprawde razem w pierwszym skladzie. Az do rozpadu na ToSie. Napewno bedzie w stanie bardzo duzo o mnie powiedzieć ;)

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Co do dodatkowych informacji nie mam chyba więcej nic do powiedzenia, starałem sie aplikacje zwięzić i napisać jak najtreściwiej. W ramach jakichkolwiek pytań jestem jak najbardziej osiągalny :D Progressowanie i stawianie sobie poprzeczki to cos co w wowie daje mi najwiecej frajdy. Przykladam sie do tych spraw i daje 100% z siebie. Kwestia stawiania sie na raidy i przykładnego podejścia to dla mnie podstawa, raidujac juz ten czas wiem jak ważne są to aspekty. Proszę o rozpatrzenie mojego podania i kontakt ;)
Pozdrawiam
Grom

Termit
Member

Re: Gromthark/Warrior Fury/Burning Legion

Post#2 » 13 cze 2018, 20:32

Gromthark - Wspaniały człowiek, przodownik pracy i mąż stanu, serdecznie polecam, Warmit.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#3 » 21 cze 2018, 10:23

Czesc! Sorki za zwloke, ale cieszymi sie okolicznosciami przyrody do tego stopnia, ze nie wiem czy jeszcze cos w tym dodatku porajdujemy. ;)
+1!

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#4 » 26 cze 2018, 07:46

Dzięki za zainteresowanie, ale postanowiliśmy szarpnąć się na małe wakacje od rajdowania, a co za tym idzie zawieszamy rekrutację póki co. Powodzenia!;)
+1!

Gromthark
Newbie

Post#5 » 28 cze 2018, 17:50

W pełni rozumiem, sam zbierałem sie jakiś czas do odpowiedzi przez owe "okoliczności przyrody". Na ewentualne ponowne zapotrzebowanie na warriorów i wznowienie rekrutacji napewno będę czekał. Pozdrawiam ;)

Wróć do „Rekrutacja”