Mirdael - Rogue

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Mirdael
Member

Mirdael - Rogue

Post#1 » 15 wrz 2012, 20:30

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: Rogue - Assassination / Combat
Nazwa postaci: Mirdael
Nazwa servera: Talnivarr
Twój wiek: 28
Ewentualne alty: nic wybitnego czym można by się pochwalić

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Gildia w której jest moja postac, to zgromadzie chyba tylko altów, nawet nie wiem czy tam ktos gra bo byłem niekatywny od dłuższego czasu. Próbowałem dołaczyć do innej gildi po tym jak Crab People zrobiło fuzje z Numen, ale nic z tego nie wyszlo, zaraz po tym wygasło mi też konto i przestałem grać.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Wasza ramówka raidowa oraz godziny raidów nie sprawiałyby mi problemów. Dostępność i dyspozycyjność nie powinny stanowić problemu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Cataclysm i przed nim?
Niech no pomyślę, początek cata progressowałem w Caern Morghen takiej polskiej gildi która chyba już przestała się na scenie udzielać- nie wiem bo losow nie ślędzę. Z przyczyn administracyjnych w gildii zaczęło sie bardzo źle dziać i postanowiłem sie przenieśc do Crab People, gdzie ranking i progress był całkiem dobry aż do momentu Fuzji kiedy to koleżeńskie konszachty i relacje decydowaly kto się załapał a kto nie. Ogólnie w swej karierze miałem kilka first killi, ale miało to miejsce dośc dawno i wszystkiego nie pamiętam. Przed Cataclysm byłem bodajże w gildi Carpe Noctem na Lightbringerze gdzie bylismy topową na serwie choć w porównaniu z innymi późniejszymi gildiami niezbyt hardcorową.

4. Twój build/glyphy?
Hmm, myślę że build standardowy jak na obecny patch, jak grałem ostatnio to były jeszcze drzewka w 4.3 o ile dobrze pamiętam. teaz wiele się pozmieniało ale też nie jest to nic czego nie mogę ogarnąc. Mimo nowych zmian oczywiście jestem otwarty na sugestie i wskazówki tych osób które są bardziej na czasie. W trakcie każdego patcha staram sie byc na bierząco i czytać EJ. Moim main specem był wcześniej Assassination okazyjnie Combatem w offspecu.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy bezproblemową możliwość respeca w razie braku jakiegoś (de)buffa)

Cata 4.0 i częsć 4.1 byłem "Muti", później bardzo często grąłem Combatem gdyż był bardziej universalny, gear mam to co na swoim chare, jako że losy gildi potoczyły się tak a nie inaczej nie mam gearu na off.

6. Przybliżona wartość poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego - najlepiej uwzględniając w jakiś sposób limity, które niektóre z nich posiadają)

Obecnie Hit i exp powinny być na takim samym poziomie 7,5% poźniej mastery i haste oraz crit.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
-- (W pierwszej części tego punktu mowa o uporządkowaniu skilli zaczynając od najważniejszego i na najmniej ważnym kończąc; podobnie jak w poprzednim odnośnie wartości statów)

chodzi w tym punkcie chyba o rotacje, zatem ze stealtha trzeba zaczac muti>slice>>muti>rupture>muti do 5cp>env, należy utrzymac wysoki uptime rupture no i wciskac ile wlezie 5cp envenomow w tym czasie, vanish vendetta i preparation na CD, eventualnie vendette mozna troszke wstrzymac gdy blisko do low life na bossie aby wykorzystac dispatch i pelny uptime vendetty. Nie przeczę że mogę mieć jakieś braki w wiedzy ale jestem osoba pojętną i szybko uczącą się.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
Lui
DBM/BigWIgs
omen
grid
Combopoints

używałem też eCastingBar ale chyba przestano go updatować, muszę też znaleźć też jakiś tracker do debufów i buffow, ale myślę że nie będę miał z tym problemu.

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Swoistą skarbnicą wiedzy i roźnych spreadsheetów zawsze były fora EJ tam też były wszystkie możliwe linki i informacje. Jesli czegoś nie wiedziałem to zawsze można też spytać kogoś po fachu i utwierdzic się w swoich przekonaniach lub rozwiać wątpliwości. Jako że mineło troche czasu mogę nie posiadać aktualnych danych zatem chętnie coś poczytam aby się doszkolic jeśli czegoś nie wiem.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
hmm z Aree miałem przyjemnośc grać dawno na Lightbringerze chyba. Z kolei Askavi może coś powie na mój temat bardziej współcześnie bo razem progresowalismy w Caern Morghen na wildhammerze.

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będzie przeszkadzał w grze/osiąganiu optymalnych wyników.
Ew. dodatkowe informacje mile widziane. Zwykły copy&paste nie robi zbyt dobrego pierwszego wrażenia.

Na wszelkie dodatkowe pytania udzielę możliwie pełnej odpowiedzi. Oczywiście mogę mieć pewne braki wynikające z przerwy w grze ale wszelkie braki wiedzy jestem w stanie nadrobić lekturą.

Awatar użytkownika
Mirdael
Member

Re: Mirdael - Rogue

Post#2 » 15 wrz 2012, 22:34

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#3 » 16 wrz 2012, 09:01

Brzmi sensownie. ;) Osoby na ktore sie powolujesz(i nie tylko) cie jak najbardziej polecaja, wiec jesli 'podstawowe informacje' na nasz temat rozwialy wszelkie watpliwosci i nie masz dodatkowych pytan, to zapraszamy na bronzebeard!
+1!

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#4 » 16 wrz 2012, 13:56

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”