Tamuz/Druid/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Tamuz/Druid/Burning Legion

Post#1 » 09 lis 2012, 08:58

Sporo nadwyzkowego hita, nie probowales http://www.wowreforge.com lub reforgelite? Z tego co widze spokojnie mozna przerzucic te 130 sec statow w ciekawsze miejsce. ;)
Nie wiem jak wyglada ah na burning legionie, ale u nas trinkety darkmoonowe nie sa przesadnio drogie, a akurat trwa - zgaduje, ze (prawie)bis jak dla wszystkich klas?

Edit: Nvm that, rano jakies niepoupdejtowane armory chyba bylo - widze i reforge i trinket nawet od wczoraj juz masz. Zobaczymy jeszcze tylko co na calosc nasza kurka.
+1!

Awatar użytkownika
Lilija
Member
Kontaktowanie:

Post#2 » 09 lis 2012, 20:49

Kilka drobnych uwag.

Widzę, że nie masz haste breakpointa (5273). Wiem, że jakiś czas temu była dysputa na temat tego, czy warto dążyć do niego, czy raczej iść czysto w crit, jednak odnoszę wrażenie, że theorycrafterzy jednak skłaniają się w stronę tego breakpointa. Nawet sowy, które jakiś czas temu szły czysto w crit (chociażby Lappe) też widzę, że mają ten breakpoint. Nikt nie zrobił w tej kwestii dogłębnych testów, a ze sporadycznych porównań wynikało, że te podejściach nie dają jakoś diametralnie dużych różnić. Osobiście jedna uważam, że pójście na początku w haste daje pewne bezpieczeństwo dpsu, bo haste daje statyczny wzrost, a crit to jednak RNG (nawet jeśli ma się go sporo). Zgodzić się mogę, że w walkach czysto na multidot pójście w crit ma sens (Will of Emperor). Na marginesie, wydaje mi się, że jak wcześniej sprawdzałam armory Lappe, to było właśnie w okolicach, kiedy wiekszość gildii progresowałam Will of Emperor - stąd może pójście czysto w crit w tamtym momencie.

Walki czysto AoE (Wind Lord Mel'jarak w wersji 25 - widziałam po logach, że na 10 lepiej jest multidottować ... podejrzewam mniejszą ilość celów) opierają się zdecydowanie na Hurricanie nieznacznie uzupełnionym DoTami (poparte testami we WrathCalcs i logami topowych moonkinów na WoLu). Na marginesie, Grzybów się raczej nie używa - wyjątkiem są sytuacje, kiedy możesz postawić je przed walką lub w momencie, gdy i tak nic nie castujesz. Ich obecny dmg nie jest wart 3xGCD.

Jeszcze jedna drobna uwaga odnośnie początku rotacji. Walkę powinieneś zaczynać od Starfalla z potką (3sek przed pullem)->cast Wratha. Zawsze to jakiś dmg zamiast pustego AC.

Starfall powinien być castowany zaraz po zakończeniu tego sprzed pulla. Rozumiem, że uwaga "na sekundę przed końcem CA" dotyczy DoTów, a nie Starfalla? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#3 » 09 lis 2012, 20:56

Szczegoly do obgadania i/lub poprawienia, a, ze reszta -wraz z opiniami- wyglada ok, to mozesz transferowac na Bronzebeard. ;)
+1!

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#4 » 14 lis 2012, 01:13

Przyjęty.

Wróć do „Rekrutacja”