Badthing/Szaman/Ravenholdt

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
badthing
Newbie

Badthing/Szaman/Ravenholdt

Post#1 » 15 lis 2012, 21:18

Klasa/spec: Shaman Elemental
Nazwa postaci: Badthing
Nazwa servera: Ravenholdt
Twój wiek: 20
Ewentualne alty: Goodthing (ret pal)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Ponieważ nie jest polską gildią oraz progres mnie nie satysfakcjonuje
2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
4, czasem pięć. gram codziennie (daily, VP cap)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
W WotLK dużo grałem ret paladynem zbiłęm 8/12 LK HC, 4/5 ToGC HC, w cata miałem przerwe ponieważ byłęm w wojsku ale zdąrzyłęm zabić Ultraxiona HC. W MoPie 5/6 MV, 1/6 HoF z ToES nie miałem stycnzośći

4. Twój build/glyphy?

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy bezproblemową możliwość respeca w razie braku jakiegoś (de)buffa). Preferuje enh ponieważ robi niezły dps i PO WOLI zaczynam zbierać sprzęt do niego, oczywiscie moge grać resto, nie robi mi to dużego problemu ponieważ itemki zbydnio się nie różnią :)

6. Przybliżona wartość poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego - najlepiej uwzględniając w jakiś sposób limity, które niektóre z nich posiadają)

hit > int > haste >= mastery > crit
Jeśli dobrze wyczytałem nie ma hast breakpointa w shamanie ale nie jestem pewien.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
-- (W pierwszej części tego punktu mowa o uporządkowaniu skilli zaczynając od najważniejszego i na najmniej ważnym kończąc; podobnie jak w poprzednim odnośnie wartości statów)

Fire Shock ciągle na bossie, lava burst jak jest cd >elemental blast > jak jest 7 lighting shield uzywamy earth shocka > lighting bolt jako filler, starmy sie searging totem ciągle trzymać na z mianę z fire elemental totem

8. Jakich używasz modów(addonów)?

DBM, recount, grid, bartender4, pitbull, prat, auctioneer :P, omniCC,

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

elitist jerks, askmrrobot, noxxic

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

nie, nei znam nikogo

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będzie przeszkadzał w grze/osiąganiu optymalnych wyników.
Ah jeśli chodzi o moje profki to oczywiście herbalism mogę zmienić, postać wbiłęm tydzień temu dlatego takie braki repowe i achievowe :). pozdrawiam Badthing

badthing
Newbie

Re: Badthing/Szaman/Ravenholdt

Post#2 » 15 lis 2012, 21:57

zapomniałem dopisać paru rzeczy oto mój build
15: acestral spirit
30: windwalk totem
45: totemic projection
60: Echo of the Elements
75: Ancestral Guidance
90: Elemental Blast

Glyphy
Major - of Unleashed Lighting, Chain Lighting, Flame Shock
Mirror - of Thunderstorm, Deluge, Lakestrider

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#3 » 17 lis 2012, 15:58

Armory wygląda lepiej niż aplikacja, bo tutaj można odnieść wrażenie, że pisałeś na kolanie. Nie mogłes tego przepuścić przez jakiś słownik?

Pomijając to, jak mam rozumieć "Preferuje enh ponieważ robi niezły dps"... Nie czepiam się wyboru offspeca, ale argumentacja jest... dziwna. To elemental nie robi 'niezłego dps'?

badthing
Newbie

Post#4 » 17 lis 2012, 20:49

powiem, ze pisalem na szybko podczas raidu ale jakos nigdy nie lubilem sie rozpisywac ;). wole dzialac niz mowic ;).

chodzi o to, ze na noxxic.com w tabeli dpsu enh jest mega wysoko ale jak ele sie umie grac to dobry dps mozna zrobic ;).

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#5 » 18 lis 2012, 02:14

Kwestia jest o tyle istotna, że wychodzimy z założenia iż "offspeci" to faktycznie offspeci, a nie "wolę fire jak frost" - więc tutaj raczej byś gearu do enha nie uzbierał, chyba, że w jakiś faktycznie 'wolnych chwilach'. Także jeśli miało być to podejście typu "enh zrobiłby więcej, i dlatego go zbieram", to należałoby się na to zdecydować już teraz.

Jednak jak rozumiem, elemental pełną gębą?

badthing
Newbie

Post#6 » 18 lis 2012, 17:25

tak ele pełną gębą. chodzi o to, zę chciałbym się ograć każdym specem w shamanie ponieważ trzeba być elastycznym kwestia mojej roli w raidzie pozostawiam WAM :). pozdrawiam

badthing
Newbie

Post#7 » 18 lis 2012, 18:03

dlatego wpisałem enh :).

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#8 » 19 lis 2012, 00:55

Troche to pokrętne, no ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Możesz xferować.

Wróć do „Rekrutacja”