Yeena / Resto Druid / Bronzebeard

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Yeena
Newbie

Yeena / Resto Druid / Bronzebeard

Post#1 » 08 lut 2013, 19:23

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: Resto Druid
Nazwa postaci: Yeena
Nazwa servera: Bronzebeard
Twój wiek: 22
Ewentualne alty: Essea, Blitzcrank

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Jako, że jest to już 4 aplikacja od członka Special, zakladam, że nasza sytuacja jest już znana. Ciągła walka o złożenie składu na raid progressowy doprowadziła po prostu do rozpadu guildi.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Oczywiscie jestem w stanie raidować 5 razy w tygodniu. Niedługo zaczynam nowy semestr na studiach więc nie znam jeszcze dokladnego planu, ale jest mało prawdopodobne zeby kolidował on z wieczornym raidowaniem.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
Na poważnie zacząłem raidować dopiero od wyjścia Cata. Wcześniej były jakieś pojedyncze raidy jak Kara czy troche bardziej regularny progress ICC10.

Cata:
Bwd - 1/6 HC
BoT - 1/5 HC
TotfW - Cleared Normal
Firelands - 6/7 HC ( licze to co zabiłem z guildia, nie biore pod uwagę Open Raid'u)
Dragonsoul - 6/8 HC

MoP:
MSV - 4/6 HC
HoF - 1/6 HC
ToES - 4/4 normal

4. Twój build/glyphy?
Feline Swiftness / Nature's Swiftness / Typhoon / Incarnation / Ursol's Vortex / Nature's Vigil (byl potrzebny na szczególnych fragmentach walk jako odpalajka, aktualnie zastanawiam sie nad sprobowaniem Heart of the Wild)

Glyphy:
Wild Growth / Lifebloom / Rejuvenation

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem?
Mam podstawowy sprzęt do ferala, ale mam z nim praktycznie zerowe doświadczenie. Używam jedynie do questowania.

6. Przybliżona wartość poszczególnych statów w aktualnym tierze?

Haste cap (3043, jeżeli gear pozwoli to 6652) > Spirit (do momentu bezproblemowej gospodarki mana) > Int > Mastery > Crit > Haste(nieosiagajacy capa)
Pozycja Mastery i Crit'a może ulec zmianie w zależności od potrzeby, np. mocny single target na tanku.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?

Nie wiem jak mam odpowiedzieć na to pytanie, jako healer nie mam priorytetów na skille, używam odpowiednich do danej sytuacji:
- 3x Lifebloom na tanku
- Wild Growth jeżeli potrzeba lekko podleczyc raid
- Rejuvenation - dobry na każdą okazje, najlepszy do constant dmg na raid.
- Swiftmend - celem szybkiego podleczenia targetu, trzeba pamietać aby dobrze wybrać cel by jak najlepiej wykożystać efflorescence. Dobry do podtrzymania Harmony.
- Healing Touch - aby mocno wyleczyć, z reguły tanków, w chwilach spokoju Nourish, aby podtrzymac 3x Lifebloom na targecie.
- Regrowth - kosztowny ale szybki i mocny heal, w razie potrzeby szybkiego wytopowania. Dobrze łączy się ze Swiftmendem.

To by było na tyle z głównie używanych skilli, co do trików, to nie wiem czy używanie Symbiozy np do zdejmowania debuffow lub mozliwości zbierania kulek na Sha jest trikiem.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
VuhDo - do heala, DMB, Recount, Quartz i kilku innych, znacznie mniej znaczących w walce.

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

elitistjerks.com , fora MMOChampion'a , AskMrRobot

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Pomijając nowoprzyjętych (Feii i Aliee), raczej nie.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Yeena / Resto Druid / Bronzebeard

Post#2 » 09 lut 2013, 18:48

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”