Wymiatashi/Feral/TheMaelstorm

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Wymiatashi
Dekoracja

Wymiatashi/Feral/TheMaelstorm

Post#1 » 14 lut 2013, 21:48

Klasa/spec: Druid Feral
Nazwa postaci: Wymiatashi
Nazwa servera: The Maelstorm
Twój wiek: 17
Ewentualne alty: Shaante

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Ponieważ grupa raidowa w której byłem totalnie sie rozpadła i nie zapowiada sie na to żeby coś sie odmieniło.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Everyday. Z czasem nie ma probelmu

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
Raiduje od początku Wotlk, i zawsze jakiś progres był, wszystko na hc nie padało ale połowa min. :)

4. Twój build/glyphy?
http://eu.battle.net/wow/en/tool/talent ... 011!QGculY

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
Druidem grałem tak naprawdę każdą klasą, chociaż najbardziej skupiam sie na feral dps czyli jak już to os tank chociaż szczególnie dużo w nim nie grałem.

6. Przybliżona wartość poszczególnych statów w aktualnym tierze

Mastery > Hit/Exp > Crit > Haste

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?

Tak wiec, do podstawowych skilli należa przede wszystkim Shred, rip i rake.
Walkę zaczynam od pre-casta healing toucha żeby dostać 2 stacki DoC, następnie rake, shred do 5cb, Savage Roar, CD znow do 5cp, DoC i rip jest to bardzo skuteczna metoda ponieważ DoC zwiększa dmg skilli melee o 25% także przez cały czas trwania Dot.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
DBM, Skada, Tidypanels, i pare nie dotyczących raidow ( np. Auccioner )
9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Najczęściej jest to mmochampion, do dobrego reforga uzywam AskMrRobot.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Wymiatashi/Feral/TheMaelstorm

Post#2 » 15 lut 2013, 10:19

Nie udalo mi sie znalezc zadnych logow na wolu, slabo szukalem i sa gdzies ukryte, czy faktycznie nic z tego?;)
+1!

Wymiatashi
Dekoracja

Post#3 » 15 lut 2013, 10:31

Prosze http://www.wow-heroes.com/character/eu/ ... ymiatashi/
Było tego więcej tylko że dawno nie miałem okazji tego poprawić : )

Wymiatashi
Dekoracja

Post#4 » 15 lut 2013, 10:36

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#5 » 15 lut 2013, 11:13

Sporo tego tankowania ostatnio. ;) Zobaczymy co nasz feral powie i odezwiemy sie na dniach.
+1!

Wymiatashi
Dekoracja

Post#6 » 15 lut 2013, 11:31

Tankowałem dlatego że grupa była już totalnie na skraju wytrzymałości. Mieliśmy dwie nowe osoby i paru na OS, nie można zaliczyć tego raidu do najelpszych.

Risterral
Dekoracja

Post#7 » 15 lut 2013, 17:01

Witam,
Niestety z racji pracy / wyjazdu na weekend nie miałem aż tyle czasu na przeglądnięcie i przeanalizowanie logów ile bym chciał, dlatego też moje uwagi dotyczące logów będą raczej "z grubsza" ;)

Wymiatashi pisze:4. Twój build/glyphy?
http://eu.battle.net/wow/en/tool/talent ... 011!QGculY

Build jest bardzo zależny od walki, którą się toczy oraz od taktyki jaką się pokonuje danego bossa, dlatego też ja raczej nie podawałbym jednego build'a, a kilka ;) Chwali się to, że używasz DoC'a. Pytanie, czy Incarnation też potrafisz wykorzystać?

Co do glyphów: Savagery i Cat From -> no tu raczej wątpliwości nie ma, że to nasze najlepsze kocie glyphy :)
Aczkolwiek glyph of Shred moim zdaniem bardziej służy do maskowaniem błędów (możemy przez chwile shredować od przodu, ale i tak bijemy bossa od przodu, co nie jest dobre dla żadnego melee ;) więc i tak zawsze się staramy bić w plecy), niż faktycznie jest przydatny. Fakt są walki, że jest on dobry: Will / Vizier / Sha Normal, ale to tylko te 3 walki, na całej reszcie jesteśmy w stanie cały czas bić w plecy (z dokładnością do energy capa), więc na 13 walkach ten glyph jest zupełnie bezużyteczny ;)

Wymiatashi pisze:6. Przybliżona wartość poszczególnych statów w aktualnym tierze

Mastery > Hit/Exp > Crit > Haste

Widzę tu domyślny build z AskMrRobot, ale nie na wszystkich walkach jest on dobry (a tak właściwie, to moim zdaniem jest on po prostu zły ;) )
Podobnie jak z buildem, wartość poszczególnych statów też jest bardzo zależna od walki, taktyki jaką ją się wykonuje oraz build w jakim się na tę walkę poszło. Jednak głownie drogi są dwie:
Walka single target / multidotting: Mastery > Crit > Haste > Exp >= Hit (ferale są bardzo słabo karane za brak hit/exp capa, więc min/maxując można go spokojnie pominąć [ale znacznie utrudnia to rotacje])
potrzebny duży burst / AoE: Haste > Exp = Hit > Crit > Mastery

Wymiatashi pisze:7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?

Tak wiec, do podstawowych skilli należa przede wszystkim Shred, rip i rake.
Walkę zaczynam od pre-casta healing toucha żeby dostać 2 stacki DoC, następnie rake, shred do 5cb, Savage Roar, CD znow do 5cp, DoC i rip jest to bardzo skuteczna metoda ponieważ DoC zwiększa dmg skilli melee o 25% także przez cały czas trwania Dot.

Jak już wcześniej pisałem chwali się to, że używasz DoC'a, w theorycraftingu jest on najlepszy (nieco ponad NV), ale wtedy strasznie traci się na mobilności co na pewnych walkach sprawia, że DoC wychodzi gorzej.
Co do samej rotacji to:
podstawa - Savage Roar też można pre-castować! :P (własnie po to się bierze Savagery glyph)
podstawa 2 - przed walką można też wypić pre-potke ;)
podstawa 3 - w MoPie kot ma też Thrash'a, który jest fajny (tym bardziej w buildzie pod mastery)

Pytanie z mojej strony: Kiedy i dlaczego odświeżasz DoT'y?

Wymiatashi pisze:8. Jakich używasz modów(addonów)?
DBM, Skada, Tidypanels, i pare nie dotyczących raidow ( np. Auccioner )

Czego użwysz do śledzenia DoT (bo szczerze wątpie by były to domyślne Blizzardowe frame'y ;) )

Uwagi co do Armory:

Na +:
- Dobre upgrade'y,
- Dobre enchanty;

Na -:
- Złe gemowanie (Tylko w specyficznym przypadku gemuje się pod socket bonus, jakim?),
- Brak prismatic socket'u w broni (mimo wykonania ponad tydzień temu tej "trudniejszej" częsci legenedara),
- Profesje zbierackie nie są zbytnio przydatne na raidach,
- Jesteś sporo powyżej exp cap'a, ale to po odpowiednim gemowaniu powinno być ok,

Uwagi co do logów:

Niestety jak już pisałem z powodu ograniczonej przeze mnie ilości czasu oraz sporej ilości logów z tankowania nie przeglądałem aż tak dokladnie logów. Co mi się rzuciło w oczy:
- w ogóle nie używasz Thrash'a!
- na wiekszości walk wmaire dobre uptime'y DoT (mogły by być lepsze, ale tragedii nie ma :) )
- nie zawsze pre-potujesz

To na razie tyle z mojej strony :)

Pozdrawiam
Risterral

Wymiatashi
Dekoracja

Post#8 » 15 lut 2013, 17:57

Szczerze mówiąc myślałem że przejdę bez problemu ten etap :D Co to ogemowania nie wiem które mam złe.
Na moim serwerze rozmawialem na temat Kota z gościem z gildi 11 na świecie, praktycznie na wszystkich walkach miał logi od 1 do 5 miejsca w Feral dps, poprosiłem go o rady co do kota to co aktualnie mam czyli gemy, ench i reforging statów było jego radą, myślałem że wszystko mam dopięte na ostatni guzik. A jednak.

-Addon który używam do trzymania Dot jest to Droodfocus, uzywany przez wielu ferali
-Nie mam zrobionego tego gemu ponieważ zrobiłem ten Quest po tym jak rozpadła sie nasza grp. I nie wiedziałem że będę jeszcze coś grać, dlatego nic nie robiłem.
-Herbalism nie jest wcale zly, daje haste - mam to od Cata, gdy wtedy był to prio stat. A mining nie ma problemu, moge go zastąpić Engi np.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#9 » 17 lut 2013, 19:12

Jak rozumiem dyskusja przeniosla sie na pmki, ale pomijajac jakies tam szczegoly appka wyglada ok, wiec jestesmy zainteresowani - jesli nie masz zadnych pytan to zapraszamy na bronzebeard.
+1!

Wymiatashi
Dekoracja

Post#10 » 17 lut 2013, 20:25

Dzięki :) Że rozpatrzyliście moje apply, do środy zrobię transfer.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#11 » 24 lut 2013, 16:10

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”