Vosuvar/Retribution/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Vosuvar
Dekoracja

Vosuvar/Retribution/Burning Legion

Post#1 » 14 maja 2013, 19:22

Klasa/spec: Retribution
Nazwa postaci: Vosuvar
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 34
Ewentualne alty: Tebriki

1)Niespodziewanie gm stwierdził że retri ssie na aoe i dk będzie lepszy

2)Jak wracam z pracy to gram, mogę raidować w każdy dzień tygodnia i praktycznie o dowolnych godzinach popołudniowych

3)Cataclism:
FL bez specjalnych wyników
DS 8/8 HC
MoP do teraz:
MV 6/6 HC
HoF 6/6 HC
ToES 4/4 HC
ToT 10/13 HC

4)Zależy od Bossa

5)Tank ale nie powiem żebym go preferował

6)hit>exp>str>haste>master-hit chociaż przy Rppm trinketów haste>str

7) Inquisition, Templar Verdict, Hammer of Wrath, Execution Sentence, Exorcism, Crusader Strike, Judgment

8)DBM, CLC Ret, Bartender, Shadow Frame Unit, Cooldowns, GTFO, Skada, Tidy Plates, Weak Auras, Titan Panel

9) Simcraft, Mr. Robot, MMO Champions, Elite Jerks, Icy-Veins + kilka for dobrych gildii

10)Pewnie kilku mnie przelotnie zna ale to chyba będzie lepsze polecenie ^^ CLICK

pawik
Dekoracja

Re: Vosuvar/Retribution/Burning Legion

Post#2 » 14 maja 2013, 20:59

Z zaufanych źródeł słyszałem, że grasz na umiarkowanie przyzwoitym poziomie, także jestem za.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Vosuvar/Retribution/Burning Legion

Post#3 » 16 maja 2013, 10:08

Nie można powiedzieć, byś się szczególnie rozpisał, no ale doświadczenie w heroikach spore, a w dzisiejszych czasach to rzadkość, więc można zapewne przymknąć nieco oko. Zastrzeżeń szczególnych też nie słyszałem, więc zapraszamy na BB.

Wróć do „Rekrutacja”