Urdithane/Affliction/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Urdithane
Newbie

Urdithane/Affliction/Burning Legion

Post#1 » 10 cze 2013, 23:43

Klasa/spec: Warlock/Affliction
Nazwa postaci: Urdithane
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 22
Ewentualne alty: Hachelbushy

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Trudności w nawiązaniu wspólnego języka z osobą prowadzącą raidy.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Mogę raidowac 4-5 dni w tygodniu. Z natury uprzedzam o nieobecnościach do których dorzucam usprawiedliwienie.
Od niedzieli po czwartek z tym ,ze w niedziele mogę mieć delikatny poślizg. Rozgrywam mecze ligowe w ów dzień w godzinach od 18:00 do 20:00.Godziny raidowe odpowiadają mi.

3)Cataclism:
Firelands 6/7HC
DS 8/8 HC
MoP do teraz:
Mogushan Vaults 6/6 HC
Heart fo Fear 3/6 HC
Terrace of Endless Spring 2/4 HC
Throne of Thunder 5/13 HC

4) Wiekszosc czasu prowadzę grę z takim doborem talentów jak i glyph'ow: http://eu.battle.net/wow/en/tool/talent ... 101!lRbKmc
Ulegają one nieco zmianie w zależności od tego, z jakim to bossem toczona jest walka.
W walce toczonej przeciwko Jin'rokh the Breaker oraz Ji-Kun prowadze walke z Grimoire of Sacrifice
natomiast w pozostałych walkach dobór talentów niczym się nie różni od drzewka zamieszczonego w linku.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy bezproblemową możliwość respeca w razie braku jakiegoś (de)buffa)
W Wrath of the Lich King, Firelands i Dragon Soul preferowałem grę w Demonology, ale pod koniec Dragon Soul, na prośbę raidlidera zacząłem większy nacisk kłaść na Affliction. Czuje się bardzo komfortowo grając jako Affliction Warlock więc wolałbym trzymać sie tylko i wyłącznie tego drzewka ponadto uważam ,że mechanika gry Demonology Warlockiem zmieniła się, co w efekcie końcowym zniechęciło mnie do grania ta specjalizacja.

6) Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego - najlepiej uwzględniając w jakiś sposób limity, które niektóre z nich posiadają)

Intellect>hit(15%)>exp(braki uzupełniam ta statystyką chociaż w ostatnim czasie nie było takiej konieczności)>haste(jak tylko nadarza się możliwość staram się przemieszczać na tabelce "Haste Breakpoints" poszczególnych umiejętności w dół)>master

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
-- (W pierwszej części tego punktu mowa o uporządkowaniu skilli zaczynając od najważniejszego i na najmniej ważnym kończąc; podobnie jak w poprzednim odnośnie wartości statów)

Jeśli spalenie się z mocnych cooldown'ow na początku walki wchodzi w grę to walkę zaczynam od wypicia mikstury zwiększającej inteligencje i użycia Dark Soul: Misery 3,5 sekundy przed końcem odliczania tzw."pull'a" po czym narzucam Haunt, Soulburn + Soul Swap, Doomguard, Malefic Grasp do momentu aż oba trinkety się uruchomią.Jeśli wszystkie buffy zaczną wisieć na mnie ponownie odświeżam klątwy za pomocą Soulburn + Soul Swap.Do 20% życia nękam bosa Malefic Grasp po czym poniżej 20% podmieniam umiejętność na Drain Soul.Unstable Affliction odświeżam 7 sekund przed upływem duracji, Corruption przy 6 sekundach tak jak Agony.Jeśli natomiast trzeba zaoszczędzić trzy minutowe cd czekam z ich użyciem do zlapania Buff/Debyff przez bossa później zapętlam priorytety.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
BigWigs, DrainSouler, ElvUI, ExtraCD, Skada, Weak Auras,

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Simcraft, Elite Jerks, http://wowmb.net/

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Możliwe ,że Vosuvar bądź Iczi będzie w stanie szepnąć kilka zdań odnośnie mojej gry.Jeśli nie to może poniższy link pomoże wam zobrazować styl mojej gry.
http://www.wow-heroes.com/character/eu/ ... Urdithane/

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Urdithane/Affliction/Burning Legion

Post#2 » 11 cze 2013, 22:30

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”