holy priest Samozdrowie

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Samozdrowie
Newbie

holy priest Samozdrowie

Post#1 » 10 lip 2013, 23:42

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? - Gram na serwerze gdzie gildia wyemigrowała na kazzaka - skutek - nie ma nawet do kogo wyklikać "dzień dobry"

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - Gram praktycznie codziennie, jestem na etapie zmiany pracy ale mam ten komfort że raczej nie zdecyduję się na pracę która zakłóciła by mi moje posiedzenia przy kompie, więc rajdować będę mógł 2-3 razy w tyg.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - W MoP tylko rf niestety, ostatni rok wyglądał pod tym względem marnie, zaczynałem grę przed pierwszym dodatkiem więc wszystkie stare rajdy, w cata - sporadycznie ale 10/normal zaliczyłem. Rajdy gram zawsze priestem w hilu, choć i dps jak trzeba użyję.

4. Twój build/glyphy? - wbijam postać ale pewnie pograłbym w holy

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
-- Leczenie przychodzi mi naturalnie, mój dps nigdy nie wybijał się ponad przeciętną lecz dbam o to by gear i recount nie przynosił wstydu.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
-- Oj jak dobiję postać może pewnie coś się zmieni... Ale niech będzie, pomijając int - spirit, haste crit.

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
-- W zależności od sytuacji, nie mam tu priorytetów.

8. Jakich używasz modów(addonów)? - Z podstawowych healbota, prat, dominos, coś do mapki oraz wiele innych drobniejszych wspomagających leczenie oraz grę na co dzień.

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- W zasadzie od czasu do czasu przeglądam postacie na wow-heroes i to chyba wszystko co mi potrzeba choć wcześniej pomogło mi kilka poradników na temat preja.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? - Myślę że nie.

Na koniec może coś o mnie. Grzesiek 40 latek, zamieszkuje przedmieścia Warszawy, staram się pisać na czacie słowa za które nie muszę się wstydzić, nie wymagam opieki znam mechanikę gry oraz świat na tyle aby nie prosić o pomoc w qestach etc. Poszukuje nowego miejsca, po przeczytaniu wątku na wow-center bodajże zdecydowałem się na napisanie podania i wbicia nowej postaci. Chętnie przyczaję się na pozycji socjal a w razie gdyby za jakich czas przydał się leczący prej chętnie się przyłącze.

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będzie przeszkadzał w grze/osiąganiu optymalnych wyników. - mój komputer posiada wszelkie zdolności aby wytrzymać napór bossów na 25men w full opcjach:).

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: holy priest Samozdrowie

Post#2 » 11 lip 2013, 22:59

Rozumiem, że to jakiś świeży reroll ma być? Takie rzeczy dopiero rozważamy na 5.4, ale bardzo możliwe, że się na nie zdecydujemy. Co do tego konkretnego przypadku - jeszcze troche wcześnie, ale nie mówimy jeszcze nie.

Samozdrowie
Newbie

Re: holy priest Samozdrowie

Post#3 » 14 lip 2013, 16:49

Ok, miałem cichą nadzieję że poleweluje postać w zaciszu waszej guild, zawsze to z rodakami raźniej:) Skoro jednak tak sprawa stoi to na ten czas zahaczę się w jakiejś guild, 40lv wbite jednak gra bez żadnych wspomagaczy przez następne 50lv zrobi różnice. Mam nadzieję tylko że zgodnie z tym postem tu cyt.
"Lilija
Nie dziękuję Bronzebeard to najfajniejszy serwer na jakim miałam okazję grać od 2004. Zero spiny, żadnych flamów, ludziska są miłe. Normalnie wiara w ludzi mi wróciła od kiedy tu gram ;)"
nic się nie pozmieniało, bo był on główną motywacją do wylewelowania jeszcze jednego preja. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia - choć po ilości chętnych prejów do transferu to chyba już nie takie pewne...;p

Wróć do „Rekrutacja”