Czarnula - Enchancement Shaman - Xrealm

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Yua
Newbie

Czarnula - Enchancement Shaman - Xrealm

Post#1 » 21 lip 2013, 14:55

Klasa/spec: Enchancement Shaman

Nazwa postaci: Czarnula

Nazwa servera: Nagrand

Twój wiek: 21

Ewentualne alty: Klons

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Niestety moja obecna gildia ma bardzo mierne wyniki w rajdowaniu, mało kto uczy się na błędach i wszystko idzie znacznie wolniej niż powinno. Byłem na moim realmie w kilku gildiach lecz bariera językowa pomiędzy wielonarodowościowymi gildiami były momentami ciężką przeszkodą do przejścia.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Loguje się prawie codziennie aby zrobić skan AH, porobić daily itp. Jestem w stanie rajdować 4-5 dni w tygodniu wszystko zależy od tego ile czasu muszę poświęcić na uczelnie/prace.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
Zacząłem grać w wowa zaraz po wyjściu dodatku TBC gdzie właściwie miałem okazje rajdować tylko Karazhan i SSC, WotLK był dodatkiem w którym właściwie wyczyściłem wszystkie rajdy na HM i HC na 25-man oprócz 2 ostatnich bossów w ICC. Cataclysm właściwie grałem tylko jako casual ponieważ bardzo rozczarował mnie ten dodatek i nie podobało mi się tam rajdowanie. Na mopie wszystko mam wyczyszczone na normal i 4/13 HC na ToT.

4. Twój build/glyphy?
Build:
Stone Bulwark Totem,
Windwalk Totem
Totemic Projection
Elemental Mastery
Ancestral Guidance
Primal Elementalist

Glyphy:
Fire Elemental Totem Glyph
Healing Stream Totem Glyph
Feral Spirit Glyph

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
Preferuje granie w offspec resto ponieważ przez wszystkie poprzednie dodatki właściwie tylko grałem tym specem

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze?
Melee Hit (7.5%) >= Expertise (7.5%) > Haste >= Agility > Mastery > Crit

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
Lightning Bolt/Chain > Searing totem > Storm Strike > Lava Lash > Unleash Element
Na każdym Cd staram się używać healing stream totemu
Sytuacyjnie kiedy potrzeba używam AG aby podleczyć drużynę
Na większości walk na pullu używam Fire Elementala, Elemental Mastery, Spirit Wolves

8. Jakich używasz modów(addonów)?
- Enchancement Technique,
- VhuDo
- Deadly Boss Mods
- Prat
- Dominos
- OPie
I kilka innych typu minesweeper niewpływających zupełnie na rozgrywkę

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Do ustawienia capów i reforge używam askmrrobot.com (gemy dobieram sam)
Nowinki o zmianach w klasie/talentach/glyph poszukuje na mmochampion.com

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
No niestety puki co nie znam jedynie miałem krótką rozmowę z Iri poprzez in-game chat,

Dołączam jeszcze screen mojego UI:
http://postimg.org/image/7sqwdnsep/full/

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Czarnula - Enchancement Shaman - Xrealm

Post#2 » 21 lip 2013, 15:16

Na irim zrobiles dobre wrazenie, tutaj brzmi sensownie - zapraszamy na bronzebeard. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”