Dzikijuzek/Priest/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
dzikijuzek
Dekoracja

Dzikijuzek/Priest/Burning Legion

Post#1 » 29 lip 2013, 23:08

Klasa/spec: Priest Discipline, Shadow, Holy
Nazwa postaci: Dzikijuzek
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 25
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin): forestmoo (horda, guardian druid, low lvl monk brewmaster)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Szczerze to atmosfera na rajdzie, wipowanie przez głupie błędy pojedyńczych osób odpowrnych na wiedzę, atmosfera w gildi.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
codziennie, 1-2 dni w tygodniu możliwe że byłbym 15-20 min później (niekoniecznie w dni rajdowe)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
Vanilia / TBC MC,ZG,AQ 20/40 (bez cthuna), Naxx (2 bosow), full kara ssc eye BT MH bez archimonda
Wotlk - casual , czasem pug nax/uldu
Cata - powrót do rajdowania w 4.3, wcześniej casual
MoP - 6/6 MV HC, 4/6 HF HC, 8/13 ToT HC + doświadczenie na durumu (ale bez kila)

4. Twój build/glyphy?
Z tych mających znaczenie - Mindbender, Aegis, ToF (czasem PI), Cascade (czasem Star). To oczywiście pod heal w disco.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
W shadow grałem dużo w TBC, teraz mam mało doświadczenia w rajdzie, ew. drugi healerski spec (zależy co potrzeba).

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
Wiadomo że zależy od speca. W Disci to w moim wykonaniu idzie tak: Intel > Spirit 12,5k >Crit ~22% >mastery ~30% > haste
W Holy : Intel > spirit 13,5k > mastery ~26-28% >mastery >crit
W shadow : hit cap > intel > haste 10200>mastery>crit

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
To zależy od speca, w disco jedyny trick to macro na Archangela+inner focus+spirit shell + Power infusion (o ile mam). Resztę gdyby się rozpisywać to można mały tomik kompendium napisać . Lepiej już na ts pogadać.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
Big wing ,skada, extracd, ora3, phoenixstyle i pare innych nie zwiazanych z rajdami

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
http://howtopriest.com/
http://www.askmrrobot.com/

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Atanari trial i PoSuvar(Vosuvar)

Coś od Siebie :

Mieszkam w UK, mam dwie córki (są w Polsce), pijam Wyskacze lub piwo i mam ciężką alergię.
Na debili i retardów.
Mam nadzieję się jej w końcu pozbyć.
Po za tym jestem nastawiony na progress gildiowy.
Link do armory jakbyście chcieli zajrzeć : http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Dzikijuzek/

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Dzikijuzek/Priest/Burning Legion

Post#2 » 30 lip 2013, 00:02

Tak jak wspominaliśmy, bardziej interesowałby nas aspekt dpsowy, ale rozumiemy, że może to chwilę zająć. Z hilerskiego pewnie mógłby się czepić ToFa (bufują nie bez powodu w 5.4), ale to raczej drobiazg. Można xferować i sprawdzić resztę na miejscu.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Dzikijuzek/Priest/Burning Legion

Post#3 » 31 lip 2013, 23:28

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”