Krissto/Mage/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Krissto
Newbie

Krissto/Mage/Burning Legion

Post#1 » 30 lip 2013, 20:07

Podstawowe informacje.
Klasa/spec: Mage Fire/Frost
Nazwa postaci: Krissto
Nazwa servera: Burning Legion
Twój wiek: 19
Ewentualne alty(niekoniecznie do przenosin): Krîssto

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Chciałem opuścić moją aktualną gildię ponieważ nie podoba mi się nastawienie oraz przygotowanie ludzi do rajdu.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?

W grze jestem codziennie na rajd jestem w stanie stawić się każdego dnia poza piątkiem i sobotą.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?

Moja przygoda z gra World of Warcraft zaczęła się w cata a dokładniej na etapie Dragon soula

DS: 8/8 25 HC
MSV: 6/6 25 HC
HoF: 6/6 25 N
ToES: 4/4 25 N
ToT: 8/13 25 HC

Brak osiągnięć jeżeli chodzi o Heroic w HoF i ToES był spowodowany tym ze miałem drobną przerwę w graniu.

4. Twój build/glyphy?

Fire

Build:
T1 - Presence of Mind
T2 - Temporal Shield
T3 - Ring of Frost
T4 - Cauterize
T5 - Nether Tempest
T6 - Invocation

Glyphy:
Glyph of Combustion
Glyph of Inferno Blast
Glyph of Evocation

Frost

Build:
T1 - Blazing Speed
T2 - Ice Barrier
T3 - Ring of Frost
T4 - Cauterize
T5 - Nether Tempest
T6 - Invocation

Glyphy:
Glyph of Icy Veins
Glyph of Ice Lance
Glyph of Water Elemental

Zarówno we Frost jak i w Fire glyphy i talenty zmieniają się w zależności od walki.

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy bezproblemową możliwość respeca w razie braku jakiegoś (de)buffa)

Myślę że offspec nie będzie problemem, aktualnie posiadam offspec Frost ponieważ grałem w tych dwóch specach najwięcej (Fire oraz Frost).

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego - najlepiej uwzględniając w jakiś sposób limity, które niektóre z nich posiadają)

Fire: Hit(15%)>Crit>Haste(5036)>Mastery
Frost: Hit(15%)>Haste>Crit(23%)>Mastery

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
-- (W pierwszej części tego punktu mowa o uporządkowaniu skilli zaczynając od najważniejszego i na najmniej ważnym kończąc; podobnie jak w poprzednim odnośnie wartości statów)

Lista priorytetów skilli

Fire: Nether Tempest>Pyroblat(na procu Pyroblast!)>Inferno Blast(na procu Heating Up)>Fireball>Scorch
Frost: Nether Tempest>Frostfire Bolt(na procu Brain Freeze)>Ice Lance(na procu Fingers of Frost)>Frostbolt

Sytuacyjne triki
Dobry magik nie zdradza swoich sekretów. A tak na poważnie to:
Jin'rokh the Breaker:
Na tej walce możemy wybrać talent z tieru 4 o nazwie Cold Snap co umożliwia nam wykorzystanie 2 razy Ice Blocka na debuff o nazwie Ionization więc nie tracimy czasu na dispell i mamy więcej czasu na robienie dpsu.
Tortos:
Hmm nie wiem czy można nazwać tą opcje trikiem ale zanim pojawia się małe żółwie możemy nastackować ignite na Tortosie i wraz z combustion rozsiać wszystkie debuffy na małe addy.
Durumu the Forgotten:
Podobna sytuacja co na tortosie tuż przed fazą "labiryntu" stackujemy ignite na Durumu i rozsiewamy wzdłuż lodowych ścian wszystkie nasze doty.
8. Jakich używasz modów(addonów)?

-ElvUI
-NeedToKnow
-OmniCC
-myBigIgnite
-Deadly Boss Mods
-Tidy Plates

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

http://www.noxxic.com/wow
http://www.icy-veins.com/
http://www.mmo-champion.com/forum.php

Z tych 3 portali korzystam najczęściej jeżeli mam wątpliwości co do mojej gry/postaci/speca.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Myślę że Vosuvar oraz Atanari.

Dziękuje za przeczytanie mojej aplikacji i pozdrawiam Kriss.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Krissto/Mage/Burning Legion

Post#2 » 30 lip 2013, 22:38

Jak rozumiem magowie już czepili się tego czego mieli, a reszte można zobaczyć na miejscu.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Krissto/Mage/Burning Legion

Post#3 » 31 lip 2013, 14:14

Przyjęty.

Wróć do „Rekrutacja”