Rickazel/Death Knight/ Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Rickazel
Newbie

Rickazel/Death Knight/ Burning Legion

Post#1 » 21 sie 2013, 13:34

Klasa/spec:
DK unholy

Nazwa postaci:
Rickazel

Nazwa servera:
Burning Legion

Twój wiek:
19

Alty:
Priest 90 disci raidowalem nim
Warrior 90 fury postać która była bardzo długo moim mainem
Paladyn 90 wczesniej nim tankowalem w gildi Warcry na poczatku cata
Druid 90 z nudow wylvlowany
i pare innych altow 85 +

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
A więc tak moja obecna gildia Innominate rozpadła się po połączeniu z Invictum ( w którym też grałem ) wróciłem pare dni temu do gry i chciałbym ciągnąć dalej przygode w tej grze ze starymi znajomymi którzy już u was grają.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - od 19(invity o 18:55) do 24?
Powiem szczerze że przez najbliższe pare dni a mianowicie do końca wakacji różnie to może wyglądać , gdyż jest końcówka wakacji i człowiek nie zawsze chciałby siedzieć i grać wieczorami. Jeśli chodzi o początek września i dalej to odpowiada mi każdy dzień raidowy jak i godzina tak więć z frekwencją nie będzie u mnie problemu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w MoP i przed nim?
W mopie zabiłem wszystkie bossy na normalu i tam kilka na HC. Co do doświadczenia wcześniejszego to w Cata progressowalem wszystkie contenty , najlepszym wynikiem był second kill ragnarosa hc 25 na serwerze. Jednym słowem zabiłem wszystko co tylko się dało na HCku. Wotlk tutaj był mój początek z wowem na globalu tak więc ogromnym progressem się nie jestem w stanie pochwalic bo był znikomy.

4. Twój build/glyphy?
Talenty : Roiling Blood , Purgatory ,Death's Advance , Death Pact , Gorefiend's Grasp
Glyphy : Glyph of Unholy Frenzy , Shifting Presence , anti magic shell

5. Jaki offspec preferujesz? Jak z doswiadczeniem w graniu nim i gearem(moze byc cala lista)?
W sumie mam blood i bardzo przyjemnie mi sie w nim gra , gearu zbytnio do niego nie mam bo tak naprawde na rhc itp chodze sobie w dpsowym gearze.

6. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "yellow hit > expertise > spell hit >" itd.)?
Hit 7.5% > Expertise 7.5 % > Haste > Crit > Mastery

7. Lista priorytetów skilli? Jakieś sytuacyjne triki, sytuacyjne wykorzystanie talentów/skilli?
Dobra zacznijmy od dotek : Scourge strike naklada dwie dotki i cos tam klepie , Outbreak naklada takze dwie dotki tyle że już z większej odległości , Festering strike wydluża czas trwania tych dotek.
Ok dalej to spam scourge strike i jak energia jest nabita to spamowac ile wlezie death coilami i tak w kolko.
Oprocz tego wszystkiego mamy też soul reaper ktorego działania chyba nie musze opisywać.
Blood boilem rozsiewam sobie dotki ( tylko jesli jest do tego talent ) Pestilence również rozsiewa na inne targety doty. Także nie można zapomnieć o transformacji ghula i rzucaniu D&D. No i tam dalej wiadomo odpałki. Co do sytuacyjnych skilli no to wiadomo na jakiś większy wpie**** defensywne cdki , jak przydaloby sie zestwackowac addy w kupe to też mam taki skill jak Gorefiend's Grasp , Chains of ice jak trzeba slołować np jakiegoś adda. Nie wiem czy trik ale np na 1 bossie w tocie hc gdy użyje AMS nie dostane wtedy debuffa od bossa i nie musze byc dispellowany. Chyba to tyle tutaj.

8. Jakich używasz modów(addonów)?
DBM , Skada , Bartender , Atlasloot , Lui , mikscrolling battle text ( jakos tak ) , Grid , Tidy plates

9. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
O dziwo zawsze sam sobie opracowywalem techniki dpsowania i nigdy źle mi to nie wychodziło.

10. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Frytek , Dzikijuzek , Krissto , Bestial

11. Coś o sobie i może coś co chciałbym dodać aby później nie było niedomówień :
A więć tak na codzień nie robie nic specialnego gdyż są wakacje , jakieś wyjazdy nad wode , imprezy itd. Trenuje piłke nożną , muay thai , tenisa.
Sprawa którą chce wyjaśnić , więc tak aplikuje tym dk ze względu na to że warrków już macie na warku progress legendara jest na poziomie 15/20 secret of empire , natomiast jeśli chodzi o dk to jest to moja najświeższa 90tka i w momencie jak pisze podanie brakuje mi 2 sigili of wisdom do dalszej czesci tak wiec sam początek. Byłem tym dk na może 2 raidach bo potem Inno sie rozpadło a że ja miałem remont całego domu to mieszalismy z rodzina w wynajętym domu bez internetu itd przez prawie miesiąc i wróciłem do normalnego życia jakies 2-3 dni temu. Mój DK ma 522 ilvl niby spoko ale jednak nie do końca bo itemy są troche pomieszane przez to że własnie tak mało nim grałem... :( Co moge zaręczyć , mój skill jest bardzo wysoki i nie jestem graczem przeciętnym , potrafie bez problemu wyłapać taktyke , nauczyć się czegoś nowego , zmienić maina na potrzebe gildi ( ale z głową bo też granie byle czym nie sprawia przyjemności ) nie robie awantur o loot ani innego typu dram gldiowych. Tak na koniec moj warrek ktory ma głowny progress ma nick Ragewyn wiec po nim mozna sprawdzac troche.

Z góry dziękuje za przeczytanie i mam nadzieje że moja prośba zostanie pozytywnie przemyślania :)
Pozdrawiam Ricky.

Awatar użytkownika
Aree
Member

Re: Rickazel/Death Knight/ Burning Legion

Post#2 » 21 sie 2013, 18:13

Scrouge Strike dot nie zaklada, bodajze to bylo jakos w Naxxie jak tak dzialal ale moge sie mylic, ale nie o tym chcialem.

Obecnie UH simuje wyzej od frosta ze wzgledu na tzw. Festerblighting.

Festerblight w dalszej czesci zwany FB. Polega na rzuceniu swoich dot na najwiekszym mozliwym peaku ich sily czyli all trinkety do sily pota itp. Po czym pożytkujemy wszystkie death runy na Festering Strike w celu ich wydluzenia tak aby trwaly jak najdluzej.

Sama idea FB dzieli się na 3 fazy:
I faza:
Setup: czyli rozpoczecie walki plague strikiem ktory naklada dwie dotki, a nie jak myslales scrouge strike, poczekac na proce trinketow<najlepiej z sila bo inne staty slabo wplywaja na sile naszych disów> po czym uzywa sie outbreaka, który zaklada disy o porzadanej przez nas wartosci. Uzywamy OB z tego wzgledu ze nie kosztuje nas run.

II faza:

Festerblighting: uzywanie Festering Strike w taki sposob aby duracja dot pozwolila nam w spokoju dotrwac do konca walki. W miedzyczasie uzywajac SS jako UH rune spender. Jezeli duracja dot pozwala mozemy uzywac SS jako nuke gdy mamy procniete trinkety badz jest jakas faza burstu

III faza: End
Gdy np do konca walki zostalo 2min a nasze doty maja wlasnie duracje w takiej okolicy, przechodzimy na normalna rotacje z uzyciem SS.

Dalej: Talen runic corruption jest wg simów najgorszym z tieru 75 lvl. Duzo lepszym wyborem jest blood tap lub runic empowerment, z czego najwyzej simuje blood tap.

Rolling blood talent uzyteczny do aoe, aczkolwiek ze wzgledu na to ze UH głownie polega na w/w taktyce FB jest on niebezpieczny z tego wzgledu ze potrafi nadpisac doty z celu obok zamiast z twojego glównego targetu.

Z tier 1 najwyzej simuje Plague Leach, a minimalnie za nim jest Unholy Blight, który generalnie zaleca sie brac ze wzgledu na duzo latwiejsze uzytkowanie.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2013, 18:34 przez Aree, łącznie zmieniany 1 raz.
Uulwi ifis halahs gag erh'ongg w'ssh.

pawik
Dekoracja

Post#3 » 21 sie 2013, 18:17

Na tą chwilę postać to po prostu świeży alt - niewiele przekonuje mnie osobiście żeby warto było dać szansę.

Rickazel
Newbie

Post#4 » 21 sie 2013, 18:26

Wybaczcie nazwy skilli mi sie pomylily z tym scourge strike.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#5 » 22 sie 2013, 10:55

Nius o przesunięciu patcha troche namieszał w naszych planach, więc potrzebujemy się chwilę zastanowić, cierpliwości.

Wróć do „Rekrutacja”