Blood DK [BL]

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
gorongoro
Newbie

Blood DK [BL]

Post#1 » 02 wrz 2016, 23:59

Podstawowe info:
Armory
Narazie nie lvluje alta ale mam w planie wylvlowac locka

1.Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
-Umarła smiercia naturalna

2.Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24?
-gram po pare godzin dziennie zalezy jak z czasem, moge raidowac codziennie.

3.Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
-w mopie w sumie nic, robilem tylko flexy i normale w soo
-w WoD heroic HM i BRF i 2 bossy z HM na mythic, potem przestalem grac z powodu zmian w zyciu.

4.Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego.
-Blood DK poniewaz podoba mi sie to jak dziala a 2 dps classy ktore mialem przygotowane, nie podeszly mi pod wzgledem dzialania.

5.Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?
-Moze frost ale wolalbym raczej alta do dpsu, unholy calkowicie mi nie podchodzi.

6.Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-Class Discord
-Reddit
-MMOChampion
-SimCrafty

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
-Zadnych juz nie posiadam, z reszta wszystko przedawnione

8.Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
-Hypno

9.Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać?
-Sporo czasu
-Lubie podejmowac wszelkiego rodzaju wyzwania, czy to ciezki content czy tez personalne (brawlers, black harvest itd.) szkoda ze jest ich dosc malo.
-Lubie rywalizacje
-Lubie tez rozwiazywac problemy
-Samodoskonalenie [czy to poprzez trening czy ulatwianie sobie zycia(Weakauras i inne addony, czyste ui, i wiele innych)]

Screen UI

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Blood DK [BL]

Post#2 » 05 wrz 2016, 18:29

Sprawa wyjaśniona na PMkach.

Wróć do „Rekrutacja”